Rachanie: Logo na koszulki i kubeczki

  • 22.07.2021, 06:06
  • m
Rachanie: Logo na koszulki i kubeczki
Gmina Rachanie nie ma jeszcze swego logo, a chciałaby mieć. I to oryginalne, nowoczesne i innowacyjne. Kto takie wymyśli, ten dostanie nagrodę.

W konkursie, który ogłosiła gmina, może wziąć udział właściwie każdy: uczniowie miejscowych podstawówek, ale też i obywatele gminy powyżej 16. roku życia, organizacje pożytku publicznego, stowarzyszenia i osoby prawne.

Walory artystyczne, jakich wymagają organizatorzy konkursu, to jednak nie wszystko. Ten, kto przygotuje projekt (a może nawet dwa), powinien pamiętać, że logo ma też spełniać rolę informacyjną i marketingową. Ma być na tyle uniwersalne, by można je było wykorzystywać w różnego rodzaju materiałach informacyjnych i promocyjnych.

Wymogów co do samej pracy jest zresztą trochę więcej, bo trzeba do niej m.in. dołączyć krótki opis znaczenia, przesłania i symboliki logo gminy, które autor przygotował. Więcej szczegółów wymieniono w regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej gminy.

Prace można do urzędu wysyłać do 27 lipca. Potem oceni je specjalnie powołana do tego celu komisja. I to ona wybierze zwycięską pracę. Jej autor otrzyma nagrodę w wysokości 500 zł.

Więcej na ten temat w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe