Tomaszów Lubelski: Dyrektorzy w przedszkolach

  • 22.07.2021, 06:00
  • m
Tomaszów Lubelski: Dyrektorzy w przedszkolach
14 lipca, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta, burmistrz Wojciech Żukowski wręczył dwu paniom powołania na stanowiska dyrektorów miejskich przedszkoli.

Od 1 września dyrektorem przedszkola nr 1 im. Jana Brzechwy będzie Małgorzata Sidorowicz. Z kolei Teresa Koszel zostanie na kolejną już kadencję dyrektorem przedszkola nr 2 Sportowo-Artystyczna Akademia Uśmiechu.

W uroczystym nadaniu powołań uczestniczyli także Mirosław Fus, przewodniczący rady miejskiej oraz Henryk Nowosad, naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych UM.

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe