Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w sprzedaży

  • 19.07.2021, 17:45
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w sprzedaży
Tak, to już jutro. Ukaże się nowe wydanie Kroniki Tygodnia, a Wy będziecie mogli je kupić. Naprawdę warto! Jakie tematy poruszamy w tym numerze?

>>>> Czy Koła Gospodyń Wiejskich będą promowały szczepienia przeciwko COVID-19? Rząd zachęca je do tego konkursem i pieniężnymi nagrodami.

>>>> Jest woda, jest piach, są plażowicze i całkiem sporo kąpiących się. Ale to wciąż nie jest formalnie kąpielisko w Zamościu, choć miało ruszyć na początku wakacji. Dlaczego?

>>>> Wysokie rachunki za ciepło. Mieszkańcy spółdzielczych bloków w Zamościu dopłacą średnio od kilku do ok. 200 zł. 

>>>> Tadeusz Kuźmiński będzie miał w Biłgoraju swoją ulicę. Zmarły przedsiębiorca i wizjoner ma patronować jednej z uliczek na terenie Miasteczka na Szlaku Kultur Kresowych.

>>>> Rada Gminy Werbkowice nie uchwaliła absolutorium dla wójt Agnieszki Skubis-Rafalskiej. Co dalej?

>>>> W zeszłym roku z życiem rozstało się w Polsce 116 nieletnich. Najmłodszy miał 8 lat! Życie odbierały sobie również dzieci z naszego regionu.

>>>> Ta budowla była już prawie spisana na straty. Ale teraz kordegarda w Chodywańcach doczekała się remontu.

>>>> Hrubieszowianie składają coraz mniej wniosków o przyznanie dodatku mieszkaniowego i energetycznego. Rośnie natomiast zapotrzebowanie na usługi opiekuńcze.

>>>> Reprezentanci Agrosu Zamość i Znicza Biłgoraj zostali medalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

>>>> Znamy już pierwszego z nowych graczy Padwy Zamość. Będzie nim Patryk Dębiec, który ostatni sezon spędził w Jurandzie Ciechanów.

To tylko ułamek tematów z tego numeru. Dużo, dużo więcej w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe