Krasnobród: Chcą się promować na Tour de Pologne 2021

  • 16.07.2021, 09:00
  • ak
Krasnobród: Chcą się promować na Tour de Pologne 2021
Jeden z etapów tegorocznego wyścigu kolarskiego Tour de Pologne ma 10 sierpnia przebiegać przez Krasnobród, a także Hutków, Majdan Wielki, Wólkę Husińską. Samorządowcy chcą to wykorzystać i liczą na wsparcie mieszkańców.

Ogłoszono więc konkurs na jak najciekawsze wypromowanie gminy. Chodzi o wykonanie pomysłowych, nawiązujących do regionu i tradycji, ale też i samego wyścigu kolarskiego form przestrzennych. Powinny być na tyle widowiskowe, by zapisały się w pamięci organizatorów i uczestników, ale również zostały uchwycone przez kamery telewizyjne. Za najciekawszą inicjatywę będzie nagroda od grupy radnych. 

Czytaj także: Tour de Pologne zacznie się u nas

Zgłoszenia przyjmowane są w Krasnobrodzkim Domu Kultury: tel. 84 660 71 17, e-mail: [email protected]

Czytaj także: Drogowa ofensywa. Tour bez dziur

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
no problem
no problem 19.07.2021, 16:41
ulozyc z tych beli siana rower na polu na trasie przejazdu

Pozostałe