Wręczenie dyplomów absolwentom studiów podyplomowych UPZ

  • 05.07.2021, 13:30
  • Materiał nadesłany
Wręczenie dyplomów absolwentom studiów podyplomowych UPZ Fot. UPZ Absolwenci studiów podyplomowych UPZ.
Studia podyplomowe to szansa na nowe kwalifikacje i perspektywy zawodowe. Dobrze o tym wiedzą absolwenci studiów podyplomowych Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu kierunków Przygotowanie pedagogiczne oraz Bezpieczeństwo i higiena w środowisku pracy, którzy 3 lipca odebrali dyplomy.

Rektor UPZ dr hab. Andrzej Samborski pogratulował absolwentom wyboru Uczelni, zaangażowania i pracy, które zwieńczone zostały dyplomem dającym nowe kwalifikacje. Zachęcał przy tym do dalszego poszerzania horyzontów w ramach innych kierunków studiów podyplomowych oferowanych przez Uczelnię Państwową w Zamościu oraz studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich. Przypomniał także, że dzięki trybowi Indywidualnej Organizacji Studiów istnieje możliwość pogodzenia nauki z obowiązkami zawodowymi i rodzinnymi.

Dyplomy absolwentom studiów podyplomowych wręczyli: rektor UPZ dr hab. Andrzej Samborski oraz opiekunowie kierunków - dr inż. Agata Waszek i mgr Artur Gontarz, którzy gratulowali osiągniętych wyników i zaangażowania.

Uczelnia Państwowa w Zamościu proponuje studia podyplomowe na ponad 30 kierunkach oraz studia licencjackie (bezpieczeństwo narodowe, filologia angielska, finanse i rachunkowość, informatyka, pedagogika, pielęgniarstwo, turystyka i rekreacja), inżynierskie (logistyka, mechanika i budowa maszyn) i magisterskie (pielęgniarstwo).

Więcej informacji o ofercie bezpłatnych studiów I i II stopnia, studiów podyplomowych oraz kursów oferowanych przez Uczelnię Państwową im. Szymona Szymonowica w Zamościu można przeczytać na stronie internetowej UPZ.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
No No No
No No No 13.07.2021, 21:15
wysoki poziom ?

Pozostałe