Zamość: Zmiany w JRG. Odszedł dowódca, przyszedł nowy (ZDJĘCIA)

  • 02.07.2021, 09:08
  • ak
Zamość: Zmiany w JRG. Odszedł dowódca, przyszedł nowy (ZDJĘCIA) Fot. KM PSP Zamość Oficjalna uroczystość odbyła się we wtorek, 29 czerwca.
Mł. bryg. Robert Niścior pełni od 1 lipca obowiązki dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej przy Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zamościu. Zastąpił na tym stanowisku bryg. Andrzeja Knapa, który po 30 latach służby zdecydował się przejść na emeryturę.

Oficjalne pożegnanie starego dowódcy i wprowadzenie nowego odbyło się we wtorek, 29 czerwca. Swojego wieloletniego podwładnego, doświadczonego strażaka żegnał i za lata służby dziękował brygadierowi Knapowi komendant miejski PSP st. bryg. Jacek Sobczyński.

Zdecydowanie mniej formalnie i mniej oficjalnie rozstali się z ustępującym dowódcą strażacy. Dzień po apelu w komendzie zorganizowali pożegnanie „na mokro”, wrzucając emeryta do zbiornika ppoż.

– Na zasłużonej emeryturze życzymy naszemu koledze spokoju, zdrowia oraz realizacji pasji na które brakowało czasu. Nowemu Dowódcy, życzymy wszelkiej pomyślności oraz życzliwości i samych dobrych decyzji na nowym stanowisku – podkreśla mł. bryg. Andrzej Szozda, rzecznik prasowy MK PSP w Zamościu.

ak

Zdjęcia (10)

Mł. bryg. Robert Niścior
bryg. Andrzej Knap

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe