Nowa Kronika Tygodnia w sprzedaży od wtorku

  • 28.06.2021, 16:32
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia w sprzedaży od wtorku
Minął tydzień i przygotowaliśmy już dla Was nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Jakie tematy w nim znajdziecie?

>>>> Poszkodowana w wichurze rodzina otrzymała od wojewody lubelskiego 6 tys. zł zasiłku, a od wójta 2 tys. Teraz się okazuje, że trzeba zwrócić te pieniądze. Dlaczego?

>>>> Wójt gminy Trzeszczany został uznany za winnego przekroczenia uprawnień, ale nie został skazany ani ukarany. Jak to możliwe?

>>>> Sprawdziliśmy oświadczenia majątkowe prezydenta Zamościa i jego zastępców. Kto z nich jest najbogatszy?

>>>> Grupa zajmująca się prostytucją działała m.in. w Zamościu i Tomaszowie Lubelskim. Do sądu właśnie wpłynął akt oskarżenia przeciwko jej członkom.

>>>> Tereszpol to najsłabiej zaszczepiona gmina w naszym regionie. Nawet wójt jeszcze się nie zdecydował zabezpieczyć przeciw COVID-19.

>>>> Szczęściarz z Biłgoraja będzie otrzymywał przez 20 lat po 5 000 zł pensji miesięcznie. Wygrał to w loterii.

>>>> 102 lata skończyła pani Kazimiera Popławska z Zamościa. Jubilatce życzono głównie zdrowia i pogody ducha na co dzień. 

>>>> Historyczne wspomnienia. W listopadzie 1980 r. Hetman Zamość odniósł rekordowe zwycięstwo. Hutnika Ruda Huta pokonał aż 28:0 (10:0).

Dużo, dużo więcej w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

 

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe