Biłgoraj: Sukcesy graficzek z I LO im. ONZ

  • 18.06.2021, 13:09
  • ak
Biłgoraj: Sukcesy graficzek z I LO im. ONZ Fot. I LO im. ONZ Biłgoraj
Trzy uczennice klas o profilu graficznym w I Liceum Ogólnokształcącym im. ONZ w Biłgoraju znalazły się w gronie laureatów XIX Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Rodzina - w leśnym zakątku" zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie pod honorowym patronatem Kuratora Oświaty w Lublinie.

Na nagrody zasłużyły sobie Martyna Kniaziowska (II Ap) i Amelia Oleszek (II Ap), zaś wyróżnienie otrzymała Adrianna Rapa (II Ag). Każda z nich swoją pracę wykonała w technice grafiki wektorowej. Uczennice pracowały pod kierunkiem nauczycielki Anny Dobraczyńskiej.

Dodajmy, że na konkurs nadesłano 619 prac z 95 placówek z całego województwa lubelskiego.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe