Biłgoraj: Plastyczny sukces uczennicy ZSZiO

  • 18.06.2021, 08:00
  • ak
Biłgoraj: Plastyczny sukces uczennicy ZSZiO Fot. ZSZiO Biłgoraj Nagrodzona praca uczennicy ZSZiO w Biłgoraju
Przeczytała wiersz, a jego interpretację namalowała i została za to nagrodzona. Mowa o sukcesie Anny Vasylenko z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

Uczennica biłgorajskiej szkoły wzięła udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym zorganizowanym przez Fundację Kultury Irlandzkiej w Poznaniu. Uczestnicy mieli za zadanie przełożyć na obraz jednego z utworów poetyckich irlandzkiego Noblisty Williama Butlera Yeatsa

Anna Vasylenko z klasy 1THT zilustrowała wiersz zatytułowany „Wyspa na jeziorze Innisfree”. Jej praca na tyle spodobała się jury, że młodej artystce przyznano II miejsce w konkursie.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe