Transport: Przywracają połączenia na pięciu liniach

  • 16.06.2021, 05:53
  • lew
Transport: Przywracają połączenia na pięciu liniach Nowe linie obsługuje PKS Międzyrzec Podlaski.
Radni sejmiku województwa zgodzili się na zawarcie umów dotyczących obsługi dodatkowych połączeń autobusowych w regionie. Będą one realizowane na pięciu liniach, w tym jednej na naszym terenie.

Chcemy przywrócić lokalne połączenia autobusowe, żeby mieszkańcom mniejszych miejscowości ułatwić dostęp do pracy, szkoły, przychodni czy instytucji kulturalnych – podkreślił 31 maja podczas sesji sejmiku Michał Mulawa, wicemarszałek województwa lubelskiego.

Radni "za"

Radni musieli w drodze uchwały wyrazić zgodę na zawarcie umów o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych o charakterze użyteczności publicznej. I taka uchwała została podjęta. Za jej przyjęciem głosowało 27 radnych, a 1 (Krzysztof Babisz) wstrzymał się od głosu.

Więcej na ten temat w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe