Horodło: Staruszka chciała skoczyć z balkonu. Uratowali ją

  • 09.06.2021, 14:18
  • ak
Horodło: Staruszka chciała skoczyć z balkonu. Uratowali ją Fot. pixabay.com
Dzięki natychmiastowej reakcji strażników granicznych z Horodła udało się uratować życie 90-letniej kobiety, która zamierzała targnąć się na swoje życie skacząc z balkonu.

Do zdarzenia doszło w sobotę. Funkcjonariusze z Horodła dostali telefon z hrubieszowskiej straży pożarnej z informacją o kobiecie, która stoi na balkonie kilkupiętrowego bloku i zamierza z niego skoczyć. Natychmiast pojechali pod wskazany adres. Jeden z mundurowych zaczął wspinać się po barierkach balkonów, a drugi próbował wejść do mieszkania od klatki schodowej.

– W środku mieszkania przebywał mąż kobiety, który zamknął je na klucz i nie reagował na prośbę o jego otwarcie. Po chwili, pod groźbą wyważenia drzwi, mężczyzna je otworzył i funkcjonariusz znajdujący się od strony klatki schodowej dostał się do środka i wraz z funkcjonariuszem, który znajdował się już na balkonie, wciągnęli kobietę do wewnątrz mieszkania – relacjonuje Wojciech Kopeć z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

Starsza pani została uratowana i przekazana pod opiekę ratowników medycznych.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe