Krasnobród: Śpiewający słowik. Kto był najlepszy?

  • 30.05.2021, 05:40
  • ak
Krasnobród: Śpiewający słowik. Kto był najlepszy? Fot. KDK
Czwórka młodych, zdolnych wokalistek będzie reprezentować powiat zamojski w finale Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”. Eliminacje odbyły się w Krasnobrodzie.

Nie było występów na żywo ani gromkich braw publiczności, bo przesłuchania konkursowe obyły się w formie zdalnej. Jurorki: Wiesława Grabek-Woś, Barbara Rabiega i Małgorzata Giska spotkały się w sali widowiskowej Krasnobrodzkiego Domu Kultury i oceniły nagrane i przesłane organizatorom występy występy wykonawców startujących w czterech kategoriach wiekowych. Spośród wszystkich wyłoniły najlepszych.

Do konkursu wojewódzkiego w poszczególnych grupach wiekowych awansowały: Antonina Burcon reprezentująca Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, Karina Kowalska ze Studia wokalnego „ DISOUND”, Aleksandra Bartoszczyk z Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu oraz Katarzyna Gromek z MDK Zamość.

Komisja przyznała też wyróżnienia. Ich laureatki to: Karmen Kowalska („DISOUND”), Amelia Kłos, Wiktoria Grela (obie MDK Zamość), Zuzanna Wyszyńska (Szkoła Muzyczna „YAMAHA” w Zamościu) oraz Oliwia Krawczyk (GOK Nielisz).

ak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe