Nagrodzeni zesPOLeni z Elektryka

  • 25.04.2021, 09:05
  • ak
Nagrodzeni zesPOLeni z Elektryka Fot. Organizatorzy Reprezentanci ZSP nr 3 w Zamościu odebrali nagrody
Reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu otrzymała już nagrody za zajęcie II miejsca w konkursie „zesPOLeni” ogłoszonym przez Ministerstwo Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej.

O tym sukcesie grupy filmowców z Elektryka pisaliśmy już na łamach Kroniki Tygodnia TUTAJ. Przypomnijmy, że uczestnicy mieli nakręcić krótkie filmy o pozytywnym wpływie Polaków na życie i gospodarkę współczesnej Norwegii, Islandii i Liechtensteinu.

Na film młodzieży z ZSP nr 3 w Zamościu, zatytułowany "To NORway from POLand" złożyły się wywiady z pochodzącymi z Bodaczowa mieszkańcami Norwegii, którzy opowiadali o swojej pracy i pobycie na obczyźnie. Pomysłodawcą tej produkcji  i autorem scenariusza był wuefista Marek Banach, a grupa uczniów pracowała w składzie: Wiktoria Puzio, Wiktoria Pakuła, Jakub Siek, Piotr Panas, Dawid Oczkoś i Krzysztof Podoba.

Ich produkcja spodobała się jurorom. Elektryk zajął II miejsce na 50 zespołów szkolnych z całej Polski. Każdy z lauretów otrzymał voucher do sklepu sportowego, nagrody powędrowały również do szkół delegujących uczestników. Niestety, z powodu epidemii laureaci konkursu nie będą mogli wziąć udziału w wizytach studyjnych w Norwegii i Krakowie.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe