Zamość: Zagrali brawurowo. Wygrali festiwal w USA

  • 19.04.2021, 11:14
  • ak
Zamość: Zagrali brawurowo. Wygrali festiwal w USA Na zdjęciu od lewej: Beniamin Gleń, Jaroslav Sambuskyi i Karol Kasperski
Ich występ był perfekcyjny, dlatego jury właśnie zamościanom przyznało Grand Prix na Międzynarodowym Konkursie Talentów (International Festival Talents World Stars) - Los Angeles 2021.

Ten sukces reprezentanci Państwowej Szkoły Muzycznej w Zamościu odnieśli dzięki brawurowemu wykonaniu przygotowanego na perkusję utworu Rama 2. Nauczyciel Jaroslav Sambulsky, a także jego uczniowie Beniamin Gleń i Karol Kasperski pracowali nad tą prezentacją przez 5 miesięcy.

Już wcześniej zachwycili tym samym wykonaniem także jury konkursu na Ukrainie. Podczas Międzynarodowego Festiwalu "Kharkov Talent music FEST" w kategorii instrumentalnych zespołów perkusyjnych również byli najlepsi. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe