Zamość: Brawo humaniści z I LO!

  • 16.04.2021, 08:06
  • ak
Zamość: Brawo humaniści z I LO!
Kolejne sukcesy na koncie uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Zamościu.

Gratulacje należą się Bartoszowi Pomańcowi, który zdobył tytuł finalisty XXIII Olimpiady Wiedzy o Prawie. To, poza satysfakcją, daje tegorocznemu maturzyście przyjęcie z pominięciem postępowania kwalifikacyjnego na wybrane kierunki studiów w Polsce, w tym na wszystkie kierunki na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Dodać należy, że uczeń przygotowywał się do olimpiady pod kierunkiem Pauliny Adamowicz.

Nauczyciel Michał Pałczyński wspierał zaś swoich wychowanków startujących w olimpiadzie historycznej. Wspólnie odnieśli sukces. Drugoklasista Paweł Mróz zdobył tytuł laureata tego konkursu, a Patryk Mroczek z klasy III ma tytuł finalisty.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe