Hrubieszów: Hucpa, jakiej nie było? (TYLKO W GAZECIE)

  • 13.04.2021, 06:00
  • Mariusz Parol
Hrubieszów: Hucpa, jakiej nie było? (TYLKO W GAZECIE) Tomasz Ożóg: Rada powiatu nie podjęła żadnej uchwały, która potwierdza fakt wygaśnięcia mojego mandatu członka zarządu.
Policja interweniowała w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie.

Tomasz Ożóg, radny powiatu hrubieszowskiego, wezwał policję do sekretariatu starosty, bo nie dopuszczono go na posiedzenie Zarządu Powiatu Hrubieszowskiego. Starosta Aneta Karpiuk przekonuje, że w świetle przepisów Ożóg nie jest już członkiem zarządu powiatu.

Ostatnie posiedzenie Zarządu Powiatu Hrubieszowskiego odbyło się 8 kwietnia. Na obrady przyszło pięć osób: przewodniczący – starosta hrubieszowski Aneta Karpiuk, wicestarosta Marek Kata, etatowy członek zarządu Andrzej Barczuk i Paweł Augustynek oraz Tomasz Ożóg.

Szczegóły tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

 

Mariusz Parol

Zdjęcia (1)

Aneta Karpiuk: Radny Ożóg nie jest już członkiem zarządu, z mocy prawa. Jego odczucia to zupełnie inna sprawa.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mętalnosć
Mętalnosć 18.04.2021, 06:25
Słudzy SBeków dalej bronią SBeckich tzw pseudo ,,Wolnych Sądów''.
Hrubekk
Hrubekk 15.04.2021, 15:42
Pis czy PSL , SLD dalej takie pie...szone zawzięcie oby do koryta. Nikt z was nie mysli o rozwoju regionu. Wyludniliście to swoją polityką. Kazdy z dotychczasowych włodarzy dorobił sie, radni też nie spracowani biznesmenów udają, pewnie w większości podorabiani na zleceniach publicznych. No ale wy wszystko dla mieszkańców hahahaa, Kiedy ta nienachapana mafia zniknie i zacznie sie normalność ????????? Przecież tam sie trafiają ludzie z lewi co gardzą fizyczną pracą a dzieki tym co fizycznie pracują mają na pobory. Po co my wszyscy za to płacimy ????? Za te błazenady w walce o koryto, lewusów co nic nie potrafią innego robić tylko zamieszania , intrygi, podstawianie świń innym ????? Czy ktoś mi to wyjaśni?
Olek
Olek 16.04.2021, 10:42
100/100
Kronikarzu
Kronikarzu 14.04.2021, 05:23
Kowalski vel Ożóg zmiana dyrektora w szpitalu na dyrektorkę wczoraj była, TACZKA w pogotowiu czeka , godziny policzone aut pewny ,zielona trawa jak nic. W tym powiecie po tych hucpach pracy już nie znajdziesz, Rafalska choć byś na kolanach błagał wygoni.Pielęgniareczki głupaweczki za tobą nie staną.Pokaż jako pseudo prawnik, że masz cień honoru i sam skończ wstydu oszczędź.
Pięknym za nadobne
Pięknym za nadobne 14.04.2021, 07:32
A może Tomuś - czaruś zacznie robić maślane oczy do nowej pani dyrektor, to mu zawsze wychodzi. Każdy sposób jest dobry żeby nie dostać kopa w dupę, bo kto go teraz "bidulka" przygarnie?
Oj ty biedaku
Oj ty biedaku 14.04.2021, 06:32
Powiedz proszę dlaczgo obrażasz pielęgniarki? Czy, az tak niski poziom reprezentujesz. Edukacja skończyła się na gimnazjum?
Nikt
Nikt 16.04.2021, 07:42
Nikogo nie obraża z prostej logiki Garaj dał po 1000 zł i żadna pielęgniarka jak go odwoływali za nim nie stanęła, Gałecki dał zero, nul wszystkie strajkują gdzie tu sens Edukacyjny. poziom zawodowy.
Hrupek
Hrupek 13.04.2021, 23:07
Odsuneli PiS to się zaczęło. PSLowcy myśleli że jakoś to wszystko się ułoży. Niestety nie ułożyło się i jest potrzeba przyspieszonych wyborów. A tak mogli by zwalać to na PIS ale w takiej sytuacji to jest nie do obronienia. NIWE WYBORY I TO JUŻ
ostatnia szara komórka
ostatnia szara komórka 13.04.2021, 21:40
Hucpe to Pan chyba robi i miesza w tym kotle, zamieszanym już do granic normalności i moralności. Powinna wam policja rachunek wystawić za wzywanie przy walkach politycznych, albo społeczeństwo co i Pana i policje opłaca, Wy sie bawicie w piaskownicy jako władza po stołki, bo nic mądrzejszego nie potraficie. To coś jak komuna. Przewodnie hasło> Oby wam sie żyło lepiej hahahahaa
Olo czujesz?
Olo czujesz? 13.04.2021, 20:19
Jak taki zaczyna od kapowania to na czym skończy ?
UN ze wsi byłeś na wieś wrócisz
UN ze wsi byłeś na wieś wrócisz 13.04.2021, 20:14
Gryżcie sie o stołki. Bando ściemniaczy juz ciasno sie robi wam na stołkach bo rodziny sie rozrastają a dzieci trzeba obsadzić po etatach hahahah. Mafia ebana. Doprowadzicie to miasto do tego ze wyludni sie i zrobi sie coć jak wieś z której pochodzicie!!!!!!!!!!!!
Ok
Ok 13.04.2021, 19:33
Tylko gdzie ten mur za dyrektorem? To słaby mur myślałem,że z betonu a to miękiszony Haha ha
Dziadostwo
Dziadostwo 13.04.2021, 20:10
Beton to macie za UNem od spraw smieciowych co. Sama Elita z lokalnych wsi. Nie napisze jaka bo nie mam wglądu w księgi członków PZPR. Betonowe miękiszony.. Wyludnicie to miasto i ten region !!!!!!!!!!!!!!!!
Krzysiek
Krzysiek 13.04.2021, 12:52
Czas najwyższy zrobić referendum i rozwiązać cała Radę Nadzorcza Zarząd oraz panią Starościnę wraz z odwołaniem dyrektora szpitala powiatowego za niespełnieniem obowiązków zgodnych z wolą wyborców nie ma co przedlurzajac bałaganu wywołanego przez PSL
rambo2
rambo2 13.04.2021, 09:01
Wykopać ten cały zarząd i władzę ze starostwa! Nie na taczkach ale na kopniakach wywalić .Żenada,wstyd na cały kraj.
Na
Na 13.04.2021, 07:59
Czyje polecenie tą hucpę wzniecił, teraz biega na postronku Gałeckiego, jak zerwie się ze smyczy i nazbiera za wiele haków to i w szpitalu kopa dostanie tak jak wszędzie gdzie był, taki z niego pseudo prawnik dbający tylko o swój interes, wzoruje się na działaniach starych SBeków masz haki na ludzi ,masz ludzi na hakach. Jakie to stare ale się sprawdza,multi premia gwarantowana za darmo dymu się nie wszczyna.
wszyscywon
wszyscywon 13.04.2021, 07:52
Referendum i wszyscy won. Niektórzy to wręcz na kopach won. Tak słabej rady nie było nigdy o zarządzie nawet nie wspominam.
I dalej co?
I dalej co? 13.04.2021, 08:03
I tak złodzieje ZSL wygrają wybory, takich mamy wyborców, im więcej kradniesz tym masz większe poparcie sprawdza się od 80 lat ZSL- PSL.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 13.04.2021, 16:21
Szczera prawda bo PiS rządzi już drugą kadencję.
Pani Dulska
Pani Dulska 13.04.2021, 07:50
To już nie jest hucpa, to farsa lub tragikomedia rozpisana na role, w której jedną z głównych ról gra właśnie Ożóg. Sama Gabriela Zapolska nie wymyśliłaby takiego scenariusza. Ale kołtunizm taki sam i dotyczy wszystkich aktorów grających w tym marnym spektaklu. Może już czas spuścić kurtynę, gdyż nie da się tego oglądać.
Olo
Olo 13.04.2021, 07:26
Rządzą????!!!! Takie stwierdzenie to spore nadużycie.
Mieszkanka
Mieszkanka 13.04.2021, 07:15
Ludzie niestabilni emocjonalnie rządzą tym powiatem.
Kiedy mózg się przepala
Kiedy mózg się przepala 13.04.2021, 09:39
To mało powiedziane "niestabilni emocjonalnie". Niektórzy, z uwagi na irracjonalne zachowanie powinni być przymusowo leczeni w szpitalach zamkniętych.

Pozostałe