Nowa Kronika Tygodnia już od wtorku w sprzedaży

  • 12.04.2021, 18:03
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia już od wtorku w sprzedaży
Za nami tydzień wytężonej pracy, a przed Wami tydzień czytania. Już jutro do kiosków i punktów sprzedaży w regionie trafi nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Jak zawsze znajdziecie w nim mnóstwo ciekawych tematów. O czym piszemy dla Was tym razem?

>>>> Wołyniacy są oburzeni. Bo okazuje się, że na zamojską Rotundę przeniesiono też szczątki banderowców, rozstrzelanych po wojnie w okolicach Jacni.

>>>> Policja interweniowała w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie. Co się tam wydarzyło?

>>>> Pisk opon i wycie silnika w środku nocy. Tak bywa, niestety, na rondzie przy zbiegu ul. Żdanowskiej i Sienkiewicza w Zamościu

>>>> Czy to możliwe, by jeden wirus do tego stopnia wyeliminował drugi? Sprawdziliśmy, jak wielu mieszkańców naszego regionu zachorowało w tym roku na grypę.

>>>> Sebastian Jakubowski, 23-latek z Hrubieszowa skonstruował robota, który bardzo może się przydać strażakom. Co to za maszyna?

>>>> O tym co się komu godzi, a czego nie godzi robić i kto z sesji rady gminy robi cyrk, czyli relacja z sesji RG w Ulhówku.

>>>> Helena Piwkowska bez zająknięcia recytuje ballady Adama Mickiewicza, wiersze Marii Konopnickiej i innych polskich poetów. A to wszystko już po 100. urodzinach.

>>>> W całej Polsce wykonano 7 687 617 szczepień przeciwko COVID-19, w naszym województwie – 431 598, a cała operacja dopiero przyspiesza.

>>>> Skończy się podrzucanie śmieci do cudzych kontenerów. Bo nikt niepowołany ich po prostu nie otworzy.  Tak będzie niedługo w Zamościu.

>>>> Zwłoki mężczyzny znalazł myśliwy w lesie w Odletajce (gm. Uchanie). Wisiały na pętli zadzierzgniętej na konarze jednego z drzew.

>>>> W cyklu "Zamojskie ulice" zabieramy Was w podróż na ul. Janowicką na osiedlu, która zachowała swój rolniczy i podmiejski charakter.

To tylko niewielka część tego, co znajdziecie w tym numerze. Chcecie wiedzieć więcej? Sięgnijcie po papierowe lub e-wydanie Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Powodzenia
Powodzenia 12.04.2021, 23:02
I ludzie już nie ma Wołyniaków. 12 latki co z matkami przeszedły przez granice to co mogą pamiętać. To trzeba było na początku lat 90-tych szukać a nie stac na Ukraińskim majdanie w obronie ukrainy. Ukraina to ich stan umysłu a nie kraj. I Odessa ani Krym nigdy nie był ukraiński, tak jak Lwów. Kolejna szmata Polska co postawi sie w obrob=nie banderowców nie bedzie traktowana przezemnie jako Polak !!!!!!!!!!!!!! Swoją drogą Jarosław powinien od podszewki służby oczyścić bo i szeregowy bez poparcia sie do takiej służby nie dostaje!!!!!!!!!!!
Do dzieła prokuraturo za to wam płacą w uj kase !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ogarnijcie…
Do dzieła prokuraturo za to wam płacą w uj kase !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ogarnijcie zagadke Dropsa 12.04.2021, 22:46
W sumie kto z interii jest Wołyniakiem. Który z was squrfiele z prokuratóry nie potrafi trafić na groby przodków / Bo to nie jest ebany Katyn co rocznice każda partia obchodzi co roku nawet SLD. Z Wołyniem to patrioci Piłsudczycu nabierają wody w usta bo to tez nie AK ebane. Wstyd Narodowi i Historii teraz promowanej. Tak jak kiedyś ich pozostawili samym sobie tak teraz o nich zapominają . Ebany wstyd Dla II i III i nwm czy teraz jest IV RP. FON skradzionu Wszystko pokradzione. JEdek z Kaczyńskich siedział chyba w układzie okrągłostołowym. TO o czym piszemy ze Jaruzel do śmierci miał FULL emeryture i Kiszczak bandyta mieł do śmierci FULL emeryture i teraz Szechgtera sędziego wojskowego nie ściągną i ma FULL emeryture? C o za komunistyczny piedolnik dla przetrwania komuny ebanej. LWP sie nie czepicie bo sie boicie i full emerytura, do śmierci a pogrzeb z honorami ? JAK QURFA PRL BYŁ ZBRODNICZYM SYSTEMEM TO JAKIEGO| UJA NIE ODBIERACIE STOPNI KISZCZAKOM< JARUZELOM ????????? ścieme ebaną postokrągłostołową walicie ???????????????? Qurfa jak widze te kłamstwa bez działania ,,,,,,,,,,,,,,,,, Piepszone okradacze systemu ...

Ebane  laszerze
Ebane laszerze 12.04.2021, 22:32
Powinni poodbierac obzwatelstwa tym co nie czuj sie Polakami, a syf robili z Wolyniakami. Ebanej Silezii Poltuskom i Mironom Szcom. a nie rozdzielaja im mandaty jako mniekszoci . Piepszonym zdrajcom, Co teraz_ falszuj historie !!!!!!!!!!!!!!!
 Prezes
Prezes 12.04.2021, 22:17
Ale kto przeniósł i jak przeniósł. Bo to dziwne troche. Jak jakiś UPA-niec z KPZU chciał fałszować historie to trzeba to wyjaśnić. Bo squrfysynom w Hrubieszowie tym z KPZU buduje ktoś pomniki a pajace na MO jadą co walczyło z UPA i za to gineło. Wiekszość okolicznych rodzim w czasie akcji , Sachryń bo dla mnie Wołyniaka to jest jedyna wieś w odwecie, za tyle wyrźniętych wsi co ją UPAŃ-cy chcą przedstawić jako ludobójstwo i meczeństwo Polskie na Ukrainie. Ludzie wy nie wiedzieliście kim jestescie do wkroczenia Niemca, Byliście zacofanym narodem na pograniczu sowiecko - polskim. Krym jest Kozaków Krymskich. Bo Ruś czertwona i Ruś Krymska to rózne narody. Ebanz niemiec namieszał w waszej posra....nej świadomości i czujecie sie Ukjraińcami a byliście zaniedbanymi edukacyjnie Polakami za II RP . Dlatego Woz} to wstzd dla obecnego rydz i pryey 300 dni bed pusycya na TVP Historia o Katubiu i Smole}sku, Pryey 60 dni o poynaniu gda}ski i kielcach, a pryey 3 dni o WOZNIU bo to ebanz wstzd dla AK, dla II RP i dla obecnzch piewcow patriotzymu !!!!!!!!!!!!

Pozostałe