Zamość: Uczennica Ekonomika wyróżniona w ogólnopolskim konkursie

  • 12.04.2021, 11:21
  • ak
Zamość: Uczennica Ekonomika wyróżniona w ogólnopolskim konkursie
Marta Kapica, uczennica I klasy w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Zamościu znalazła się w gronie laureatów XXXIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Mój Las”.

Uczennica z Zamościa została doceniona za pracę zatytułowaną „Rola lasów w zmieniających się warunkach klimatycznych w Polsce i na świecie”. Na etapie okręgowym, w Lublinie jury doceniło zawartość merytoryczną a także pomysłowość szaty graficznej dzieła Martyny i uznało, że jest ono najlepsze w kategorii szkół ponadpodstawowych. Pracę doceniła również komisja ogólnopolska, przyznając nastolatce wyróżnienie.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe