Susiec się promuje. Mapą i folderem

  • 06.04.2021, 12:00
  • ak
Susiec się promuje. Mapą i folderem
To 60 stron najważniejszych informacji oraz mapa – tak promować się chce gmina Susiec. Nowy informator o gminie właśnie został wydany.

Publikacja jest efektem działań Stowarzyszenia Bądźmy Razem w Grabowicy, które na projekt „Promocja Gminy Susiec – folder i mapa” uzyskało dofinansowanie z UE za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Roztocze Tomaszowskie” w Tomaszowie Lubelskim”.

Ukazało się aż 3650 informatorów i 7300 map o gminie Susiec. Mapy mają trafić do punktów informacji turystycznej, siedzib okolicznych gmin, szkół. Nie będą sprzedawane, ale za darmo rozdawane turystom i mieszkańcom, m.in. podczas festynów, targów i różnego rodzaju imprez plenerowych.

– Informator turystyczny zawierający: trasy rowerowe, piesze wycieczki, mapę gminy i jej atrakcje oraz wykaz obiektów noclegowych, praktyczne informacje i ważne wydarzenia przedstawiony jest dodatkowo w postaci pliku pdf na oficjalnej strony gminy Susiec – informuje wójt Zbigniew Naklicki.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe