Zaraz po świętach nowa Kronika Tygodnia

  • 05.04.2021, 14:34
  • Kronika Tygodnia
Zaraz po świętach nowa Kronika Tygodnia
Tak, to już tydzień. Siedem dni minęło jak z bicza strzelił, a zatem jutro jest wtorek i możecie kupować nową Kronikę Tygodnia. Jakie tematy znajdziecie w tym wydaniu?

>>>> Rząd zapowiada, że w drugim kwartale wykonanych zostanie 20 mln szczepień, a do końca wakacji przeciwko COVID-19 zabezpieczą się wszyscy chętni. Jak to zostanie zorganizowane?

>>>> Jedni bardzo chcą łuk triumfalny w Tomaszowie Lubelskim zobaczyć, inni wprost przeciwnie. jest nawet inicjatywa protestacyjna przeciwko budowie.

>>>> Jak jeden post na portalu społecznościowym wywołał lawinę dobrych uczynków, a niewielka pizzeria ożyła w czasach kryzysu. Wiecie o który zamojski lokal chodzi?

>>>> Proboszcz z Hrubieszowa stanie przed sądem. Bo nie przyjął od policji mandatu za to, że wpuścił do kościoła zbyt wielu wiernych.

>>>> Do której szkoły nauki jazdy się zapisać, żeby zdać egzamin na prawo jazdy? A gdzie lepiej do niego przystąpić?

>>>> W cyklu "Zamojskie ulice" wybieramy się na spacer Obwodnicą Hetmańską.

>>>> Bardzo dużo zachorowań i praktycznie żadnych miejsc covidowych w szpitalu. Sytuacja w powiecie hrubieszowskim jest krytyczna.

>>>> Dziecko przez przypadek zatrzasnęło swoich rodziców na balkonie mieszkania na trzecim piętrze. Interweniowała straż pożarna.

To tylko ułamek tematów, jakie znajdziecie w nowej Kronice Tygodnia. Sięgnijcie po nią zaraz po świętach w wersji papierowej albo e-wydania.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe