XXI Plebiscyt Piłkarski rozstrzygnięty – Tomasovia największym wygranym! (TYLKO W GAZECIE)

  • 23.03.2021, 05:42
  • Kronika Tygodnia
XXI Plebiscyt Piłkarski rozstrzygnięty – Tomasovia największym wygranym!… Naszą galę transmitowaliśmy ze kronikowego studia sportowego. A prowadzili ją Aneta Szpinda i Tomasz Tomczewski.
Znamy już laureatów XXI Plebiscytu Piłkarskiego „Kroniki Tygodnia”. Głosami naszych wiernych czytelników zwyciężyli: Paweł Babiarz – Trener Roku, Damian Szuta – Piłkarz Roku, Dionizy Hałasa – Działacz Roku, Jakub Szuta – Młodzieżowiec Roku i TKS Tomasovia – Drużyna Roku.

Po raz pierwszy w historii naszych piłkarskich plebiscytów rozstrzygnięcie miało miejsce w formie online. W redakcji KT powstało nowoczesne studio, a za konsolami usiadła niezawodna ekipa Delta Pix. Dzięki najnowszej technologii prowadzący uroczystość Aneta Szpinda i Tomasz Tomczewski łączyli się z laureatami poszczególnych kategorii. Widzowie oglądający naszą transmisję mogli więc nie tylko poznać plebiscytowe rozstrzygnięcia, ale również na gorąco wysłuchać wrażeń laureatów.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

 – Nasz plebiscyt ma tak długą i bogatą tradycję. Przypomnę, że zainicjował go redaktor Jan Podgórny. Następnie przez wiele lat, podobnie zresztą jak i w tym roku, organizował go redaktor Marek Sztochel. Następnie pałeczkę przejął Piotr Orzechowski, a tegoroczną edycję poprowadzili Aneta Szpinda i redaktor Tomasz Tomczewski. Ani przez moment nie wahaliśmy się nad jego organizacją. Do rozstrzygnięcia pozostawała jedynie kwestia formy. Zdecydowaliśmy się na studio telewizyjne i przekaz online. W ten sposób połączyliśmy więc tradycję z nowoczesnością. Efekt można było zobaczyć, oglądając przekaz. Obym się mylił, ale kto wie, czy właśnie nie wyznaczyliśmy pewnych medialnych trendów w dziedzinie organizacji podobnych sportowych gali – przyznaje redaktor naczelny „Kroniki Tygodnia” Robert Horbaczewski. – Bez względu na formę jedno pozostaje niezmienne –  mimo trudnych czasów, pustych trybun i odwoływanych meczów zainteresowanie naszą regionalną piłką nożną nie maleje. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali głosy w naszym plebiscycie. Laureatom oraz nominowanym serdecznie zaś gratuluję, życząc jeszcze wielu sukcesów na piłkarskich boiskach.

Więcej szczegółów tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe