Która para jest najsympatyczniejsza? Wkrótce rusza głosowanie

  • 28.02.2017, 06:00 (aktualizacja 28.02.2017, 06:30)
  • red.
Która para jest najsympatyczniejsza? Wkrótce rusza głosowanie
Kochacie się, chcecie być razem, planujecie ślub? Zgłoście się do naszego plebiscytu. Szukamy Najsympatyczniejszej Pary na Zamojszczyźnie. Może to właśnie Wy? Może to na Was czeka nagroda – piękne, złote obrączki? Już za tydzień rozpoczynamy głosowanie.

Czekamy na pary, które dopiero zamierzają stanąć na ślubnym kobiercu. Nieważne, czy ustaliliście już datę i miejsce ślubnej ceremonii, macie listę gości, rezerwację sali na wesele itd. Nie ma znaczenia to, gdzie mieszkacie. Z przyjemnością powitamy wszystkie szczęśliwe pary, z małych i większych wsi, miast i miasteczek. Wasz wiek? A czy to ważne? Przecież zakochać się można w każdym wieku. Nie ma też znaczenia czy znacie się od kilku tygodni, miesięcy czy od wielu lat. Jeśli się kochacie i chcecie być razem, zgłoście się do tego plebiscytu. Tylko u nas możecie zdobyć wyjątkową, wspaniałą, cenną nagrodę – złote obrączki.  

Zgłoszenie zawierające zdjęcie/-a pary oraz opis (imię i nazwisko Jej i Jego, nazwy miejscowości, w których mieszkają) można dostarczyć do redakcji osobiście, wysłać pocztą na adres: "Kronika Tygodnia", ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość bądź pocztą elektroniczną: [email protected] oraz na nasz profil na Facebooku. 

Fotografie będziemy prezentować na naszych łamach. Zaszczytny tytuł Najsympatyczniejszej Pary Zamojszczyzny przypadnie tej parze, która otrzyma najwięcej głosów. Nagrodą będą piękne, cenne, złote obrączki z Pracowni Biżuterii Dariusza Królikowskiego w Zamościu na Starym Mieście.

Uwaga! Już za tydzień rozpoczynamy głosowanie. Głosować będzie można na kuponach, które będziemy zamieszczać w gazecie (tu nagrodą dla zwycięskiej pary będą piękne obrączki), ale też na naszej stronie internetowej www.kronikatygodnia.pl. Dla pary, która zyska największe uznanie internautów także mamy atrakcyjną nagrodę.

Zachęcamy wszystkie pary, które jeszcze się wahają: zgłoście się jak najszybciej, bo zwlekając, będziecie mieli mniejsze szanse na wygraną. Rozpoczęcie głosowania nie oznacza bowiem końca przyjmowania zgłoszeń. 

A więc do dzieła, czas ucieka. Wybór należy do Was. Czyż nie przydałyby się Wam piękne, kosztowne złote obrączki?  

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jan-_kowalski
jan-_kowalski 07.03.2017, 09:18
kiedy bedzie mozna glosowac na stronie internetowej

Pozostałe