Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w sprzedaży

  • 08.03.2021, 17:45
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w sprzedaży
Już jutro oddamy do Waszych rok nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Jeśli je kupicie, to czytania będzie na cały tydzień. O czym piszemy?

>>>> Urzędnicy w starostwie w Hrubieszowie pracują w strachu, bo nie wiedzą z kim spotkał się chory radny.

>>>> Dwa lata temu w wyborach Piotra Pasiecznego poparło ponad 79 proc. wyborców. Czy zechcą go teraz odwołać? Jest taki pomysł.

>>>> Kontrola NFZ przeprowadzona w biłgorajskim szpitalu pod kątem prawidłowości szczepień przeciwko covid się zakończyła. Jakie są wnioski?

>>>> Powiat biłgorajski gubi mieszkańców. To odbije się na polityce.

>>>> Mieszkanka domu przy ul. Żdanowskiej w Zamościu domaga się przestawienia przystanku autobusowego. Ma poważne argumenty.

>>>> Oddział covidowy w szpitalu w Hrubieszowie to 30 łóżek. Jeszcze 2 tygodnie temu było tam niemal pusto. Teraz brakuje miejsc.

>>>> Muzeum w Zamościu ma nową dyrektor. Co o niej wiemy?

>>>> Poziom wody w Bugu, Huczwie i Wieprzu wzrasta. Co to oznacza dla regionu?

>>>> Strażacy ruszyli z pomocą psu, który wpadł do studni o głębokości ok. 10 m. To jedna z wielu akcji, o których piszemy.

>>>> Pogrzeb był państwowy, odbył się z ceremoniałem wojskowym. W Radecznicy pochowano Romana Szczura ps. „Urszula”. U nas obszerna relacja.

To tylko niewielka część tematów z aktualnego numeru. Dużo, dużo więcej znajdziecie w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe