Szczebrzeszyn: Awantura na sesji. Interweniowała policja (TYLKO W GAZECIE)

  • 02.03.2021, 06:00
  • Bogdan Nowak
Szczebrzeszyn: Awantura na sesji. Interweniowała policja (TYLKO W GAZECIE) Sesja Rady Miejskiej w Szczebrzeszynie. W tym czasie wyproszono byłego radnego z sali.
Byłego radnego wyproszono z sesji. Zapowiada, iż zawiadomi o tym prokuraturę.

Rafał Kowalik 8 lutego złożył pisemną rezygnację z funkcji radnego gminy Szczebrzeszyn. Zapowiada jednak, że to nie koniec jego samorządowej drogi. Nadal będzie walczył z „układami i kliką”. Jak i z kim? Nie wiadomo. Na razie wyproszono go z sali, w której obradowała rada miejska. Interweniowała policja.  

Była to dla mnie trudna decyzja podyktowana względami zarówno osobistymi, jak i zawodowymi. Przez najbliższe miesiące muszę zadbać o swoje życie na obu wymienionych płaszczyznach – napisał na swoim profilu facebookowym Rafał Kowalik. „Nie wykluczam, że za kilka miesięcy będzie szansa powrotu do bycia radnym, jednak o tym zadecydujecie ponownie Wy – wyborcy".

Rafał Kowalik pojawił się jednak na ostatniej sesji szczebrzeszyńskiej RM. I został z sali wyproszony. Był tym oburzony. Nie obyło się nawet bez interwencji policji.

Cały artykuł dostępny wyłącznie w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Bogdan Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe