Krynice: Przedszkole gotowe. Rusza rekrutacja

  • 25.02.2021, 09:33
  • ak
Krynice: Przedszkole gotowe. Rusza rekrutacja Fot. SP Krynice
Wszystko jest już urządzone. Brakuje jeszcze tylko formalnego pozwolenia na przekazanie budynku do użytkowania. Ale już teraz nowe przedszkole w Krynicach rozpoczyna rekrutację dzieci na kolejny rok szkolny.

Na początek do nowej placówki będzie przeniesionych ok. 50 maluchów uczęszczających obecnie do trzech oddziałów przedszkolnych, istniejących w miejscowej podstawówce. Docelowo w przedszkolu będzie 75 miejsc dla dzieci w wieku nawet od 2,5 roku do 6 lat.

Dzieci będą tam miały zapewnioną opiekę i zajęcia w godz. 6.30-16. Czekają na nie przestronne, nowocześnie wyposażone sale. Przedszkolaki będą mogły brać udział w zajęciach sportowo-tanecznych, językowych, plastycznych i teatralnych. Przewidywane są też porady logopedy, pedagoga i specjalisty od gimnastyki korekcyjnej.

Zainteresowano ofertą rodzice mają czas na złożenie dokumentów do końca marca. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami: 84 663 02 15 i 609 206 454 albo mailowo pod adresem: [email protected]

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jola
Jola 25.02.2021, 19:48
O jaka pozytywna informacja, nie szukają oszczędności na dzieciach tak jak w innych gminach.

Pozostałe