Nowe wydanie Kroniki Tygodnia w sprzedaży od wtorku

  • 22.02.2021, 17:18
  • Kronika Tygodnia
Nowe wydanie Kroniki Tygodnia w sprzedaży od wtorku
Już jutro do Waszych rąk trafi nowy numer Kroniki Tygodnia. Jakie tematy w nim znajdziecie?

>>>> Wystarczył krótki czas, by dziewięć rodzin w pożarze straciło dach nad głową i dorobek życia. Do tej tragedii doszło w Wożuczynie-Cukrowni.

>>>> Dwaj mężczyźni, którzy stali się „bohaterami” internetowego filmu ukazującego dziwny pościg za innym samochodem, staną przed sądem.

>>>> Dwie grupy trudniące się handlem narkotykami na hurtową skalę rozbili lubelscy śledczy. Jedna działała w Zamościu, a kierował nią Wojciech K. ps. Kura.

>>>> Śledztwo w sprawie śmierci wilka Kosego zostało zakończone. Prokuratura Okręgowa w Zamościu skierowała sprawę przeciwko myśliwemu do sądu.

>>>> Rodzice uczniów ze szkoły w Tworyczowie (gm Sułów) zapowiadają walkę o tę placówkę. Nie chcą, aby została zlikwidowana.

>>>> Schorowana kobieta mieszka sama w rozpadającym się domu. Zdaniem pracowników GOPS w Mirczu może tam zostać.

>>>> Śniegu było w Zamościu mnóstwo, chętnych do odśnieżania także. Na jedno miejsce przypadało aż 20 chętnych. Skusiła ich wysoka zapłata.

>>>> Nadzieja umiera ostatnia – mówią strażacy z Rokitowa, licząc, że wójt Turobina odda im forda transita. 

>>>> Radnych z Bełżca poróżniła wysokość dopłaty do ceny wody z nowego odcinka gminnego wodociągu. Co z tego wynikło?

>>>> Problem mieszkanki Zamościa. Zdaniem apteki sama jest sobie winna, bo... nie umie włożyć pończoch.

>>>> Drogi w powiecie są już przejezdne. Jedni się cieszą, inni dyskutują dlaczego było aż tak źle.

>>>> W tym numerze publikujemy ostatni kupon XXI Plebiscytu Piłkarskiego „Kroniki Tygodnia”. Także ostatni raz publikujemy kupon w plebiscycie dla zakochanych par, które walczą o pierśnionek.

To tylko niewielka część tematów, jakie znajdziecie w Kronice Tygodnia. od wtorku możecie o nią pytać w kioskach i punktach sprzedaży, ale też nabyć w formie e-wydania.

Kronika Tygodnia

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tomaszowiak
Tomaszowiak 23.02.2021, 18:02
W Tomaszowie nie można kupić "KT" - wszystkie wykupiono rano. Dlaczego ?

Pozostałe