Pepe wróci (TYLKO W GAZECIE)

  • 17.02.2021, 15:11
  • MaSzt
Pepe wróci (TYLKO W GAZECIE) Bramkarz Piotr Waśkiewicz znów będzie występował w Huczwie Tyszowce.
W Huczwie Tyszowce, w sparingu z Tanwią Majdan Stary, wystąpiło aż dziewięciu zawodników testowanych. Zespół prowadzony przez trenera Krzysztofa Rysaka pokonał jedną z czołowych drużyn zamojskiej klasy okręgowej 4:0 (1:0).

Szykują się spore zmiany w kadrze Huczwy Tyszowce. Drużynę trenera Krzysztofa Rysaka opuścili Michajło Kaznocha, Oliwer Maziarka i Jakub Wyłupek, którzy powrócili do Hetmana Zamość. Ale lista strat może być dłuższa. – Nie mamy pewności, że zostaną w Huczwie Dariusz Michna i Dawid Iskierka, którzy przybyli do naszego klubu z Lewartu Lubartów. Mamy zespół w przebudowie – mówi trener Rysak.

Więcej przeczytasz tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe