Biłgoraj: Co miesiąc zbiórka krwi

  • 02.02.2021, 13:27
  • ak
Biłgoraj: Co miesiąc zbiórka krwi Fot. pixabay.com
Już wiadomo dokładnie, w jakie dni, do końca tego roku w Biłgoraju organizowane będą akcje poboru krwi. Pierwsza się odbyła, kolejne co miesiąc.

Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i krwiolecznictwa ma przyjeżdżać do Biłgoraja raz w miesiącu i zawsze zatrzymywać się przy Medycznym Studium Zawodowym na ul. Kościuszki 127. 

W tym miesiącu akcja odbędzie się 18 lutego, a kolejne są planowane na 18 marca, 15 kwietnia, 20 maja, 17 czerwca, 15 lipca, 19 sierpnia, 16 września, 21 października, 18 listopada, a także na 16 grudnia. Ponadto 4 lipca zbiórka krwi planowana jest też w siedzibie OSP w Soli.

Krew może oddać każda pełnoletnia, zdrowa osoba (do 65 roku życia). Zgłaszając się należy być po lekkim śniadaniu. Nie można zapomnieć o zabraniu ze sobą dowodu tożsamości.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Honorowy Dawca
Honorowy Dawca 02.02.2021, 15:55
Co za bzdury piszecie!
Przed oddaniem należy zjeść solidne śniadanie!
Poprawcie to bo wprowadzacie ludzi w błąd.
Ostatnio facet "spłynął" obok mnie na fotelu, bo właśnie był bez solidnego śniadania.

Pozostałe