Zamość: Charytatywne Ostatki Stowarzyszenia "Krok za krokiem"

  • 01.02.2021, 07:00
  • ak
Zamość: Charytatywne Ostatki Stowarzyszenia "Krok za krokiem" Fot. pixabay.com
Balu w tym roku nie będzie, bo nie pozwala na to epidemia, ale doroczne "Charytatywne Ostatki" organizowane przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" zostaną zorganizowane. Tyle, że w nieco innej formie.

Wydarzenie zaplanowano na 13 lutego. Odbędzie się w wersji online. Początek o godz. 20. Wtedy na facebookowym profilu i kanale YouTube "Krok za krokiem" odbędzie się premiera filmu. Obejrzeć będzie można prezentację wyrobów rękodzieła, kolaż wspomnień, a także konkurs tańca, w którym widzowie będą jurorami. 

"Prosimy zarezerwujcie swój czas i bądźcie razem z nami" – apelują  organizatorzy.

Doroczne "Charytatywne Ostatki" były okazją do zbierania pieniędzy na rzecz Stowarzyszenia "Krok za krokiem". Tak będzie i tym razem. Wszyscy, którzy chcą udzielić wsparcia mogą kupować vouchery (w cenie 150 zł) na usługi w hotelowe i gastronomiczne w Hotelu Carskie Koszary*** w Zamościu. Tym razem cel to pomoc w II etapie budowy Rodzinnego Domu na ulicy Kresowej 24 w Zamościu.

Zakupu można dokonać w nowej siedzibie Warsztatu Terapii Zajęciowej na ulicy Kresowej 24 w Zamościu, w godzinach od 10 do 14 . Wcześniej należy to uzgodnić telefonicznie pod jednym z numerów: 84 534 22 74, 793 121 165.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Zamościa Andrzej Wnuk.

ak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe