Zamość: Uczennice I LO stypendystkami marszałka

  • 27.01.2021, 13:09
  • ak
Zamość: Uczennice I LO stypendystkami marszałka Fot. I LO Zamość
Piątka uczennic I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Zamościu znalazła się na liście stypendystów marszałka województwa lubelskiego.

Wszystkie wyróżnione uczennice są pierszoklasistkami. To: Zofia Drygasiewicz, Marta Grajeta, Joanna Opalińska, Hanna Tymura i Łucja Więcławek. Stypendia zostały im przyznane w ramach programu „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2020-2021”. Jest on realizowany przez samorząd województwa, a współfinansowany z Unii Europejskiej. Stypendia mają szanse otrzymać uczniowie szczególnie uzdolnieni w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, nowożytnych języków obcych, matematyki lub przedsiębiorczości.

CZYTAJ TAKŻE: UCZNIOWIE HRUBIESZOWSKIEGO STASZICA STYPENDYSTAMI MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe