Zbudujemy nowy dom dla pana Leszka (TYLKO W GAZECIE)

  • 26.01.2021, 14:18
  • Leszek Wójtowicz
Zbudujemy nowy dom dla pana Leszka (TYLKO W GAZECIE) Budynek nie nadaje się do użytku.
Pomoc płynie z różnych stron i jest nadzieja na happy end.

Strażacy zbierają pieniądze w całej gminie, trwa też zbiórka w Internecie. Druhowie z Czernięcina Głównego chcą przekazać pustaki, znalazł się budowlaniec, który zadeklarował, że za darmo zbuduje dom. Jest nadzieja, że mieszkaniec Nowej Wsi, który w pożarze stracił dom, znowu będzie miał dach nad głową.

Drewniany dom w Nowej Wsi (gm. Turobin), w którym mieszkał pan Leszek spalił się 12 stycznia. Przed dotarciem strażaków na miejsce, doszło do wybuchu butli z gazem! Potężny huk słychać było w całej okolicy. Na szczęście pan Leszek przed eksplozją o własnych siłach opuścił płonący budynek.

Więcej szczegółów tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe