Biłgoraj: Wandale nie próżnują (TYLKO W GAZECIE)

  • 21.01.2021, 07:09
  • lew
Biłgoraj: Wandale nie próżnują (TYLKO W GAZECIE) Wandale zniszczyli m.in. huśtawkę, klamki w furtkach oraz przęsła ogrodzenia placu zabaw.
W odnowionym za grube miliony parku za Urzędem Miasta uaktywnili się wandale. Zniszczyli huśtawkę, klamki w furtkach oraz przęsła ogrodzenia placu zabaw. Burmistrz Biłgoraja apeluje do policji o częstsze patrole, a do mieszkańców, aby nie byli obojętni.

Od niespełna trzech miesięcy mieszkańcy miasta mogą korzystać z wyremontowanego placu Wolności, a już odnotowano akty wandalizmu – napisał burmistrz Biłgoraja Janusz Rosłan.

Ta długo wyczekiwana rewitalizacja tej części miasta z udziałem środków unijnych kosztowała prawie 20 mln zł. Ale, jak zauważył burmistrz, wandale w ostatnim czasie uaktywnili się też na placach zabaw w innych rejonach miasta oraz na nowym targowisku miejskim „Mój Rynek” przy ul. Jagiełły.

Cały artykuł dostępny tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe