Wygraj pierścionek dla ukochanej. Są też inne nagrody

  • 19.01.2021, 11:30
  • m
Wygraj pierścionek dla ukochanej. Są też inne nagrody Fot. pixabay.com
Która z pań dostanie absolutni wyjątkowy – piękny, kosztowny pierścionek. To od Państwa zależy. Zaczynamy głosowanie!

Do naszego plebiscytu mogły się zgłosić pary w każdym wieku. Takie, które ślubne plany mają jeszcze niezbyt dokładnie sprecyzowane, i takie, które zamierzają stanąć na ślubnym kobiercu w konkretnym terminie. Ale też i takie, które ślubną ceremonię dawno mają za sobą i ciszą się szczęściem od wielu, wielu lat. Zgłosiło się ponad dwadzieścia par. Nie wszystkie odpowiedziały na nasz mail z prośbą o weryfikację danych. Dlatego dziś publikujemy tylko zdjęcia par, które to zrobiły. Na pozostałe czekamy do 21 stycznia. Jeśli otrzymamy maila zwrotnego, dołączymy ich fotografie do par, które powalczą o główną nagrodę, wart blisko 2000 zł złoty pierścionek ufundowany przez Dariusza Królikowskiego – Pracownia Biżuterii w Zamościu.

 – Zwycięzcy plebiscytu wybiorą sobie złoty pierścionek z mojej oferty, a ja dopasuję go rozmiarowo – mówi jubiler Dariusz Królikowski.

Na zgłoszenia czekaliśmy do 14 stycznia. Zgłoszone pary prezentujemy na naszych łamach. Głosować na nie można na kuponach dołączonych do gazety (w wydaniach 19, 26 stycznia oraz 2, 9, 16 i 23 lutego). Spośród opublikowanych przez nas zdjęć czytelnicy "Kroniki Tygodnia" wybiorą fotografię pary, którą uznają za najsympatyczniejszą. I to właśnie ta para zdobędzie wspaniałą nagrodę – piękny, cenny pierścionek z Pracowni Biżuterii Dariusza Królikowskiego w Zamościu. 

Mamy również nagrody pocieszenia, dla par które kolejno otrzymają najwięcej głosów.

- Zabieg o wart. 300 zł w Gabinecie Kosmetologii Profesjonalnej Magdaleny Szubtarskiej mieszczącym się w D.H. Tomasz przy ul. Hrubieszowskiej w Zamościu. 

 – Kolacja dla dwojga o wartości 150 zł ufundowana przez Restaurację CUD MIÓD w Ibis Hotel w Tomaszowie Lubelskim.

 – Dwie kolacje dla dwojga od restauracji BOHEMA w Zamościu o wartości po 100 zł.

m

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe