Olga Król. Bez korony, ale szczęśliwa

  • 19.01.2021, 14:00
  • lew
Olga Król. Bez korony, ale szczęśliwa
Choć Oldze Król nie udało się sięgnąć po koronę Miss Polski, to udział w finale konkursu piękności tegoroczna maturzystka z Turobina uważa za bardzo udany.

– Zaprezentowałam się najlepiej, jak umiałam – mówi Olga Król. – Pomimo tego, że nie zajęłam miejsca na „podium”, to jestem bardzo szczęśliwa. Poznałam mnóstwo nowych osób, z czego jestem bardzo zadowolona. Udziału w finale Miss Polski nie odbieram jako koniec jakiejś przygody, lecz jako początek! Dziękuję wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki!

O koronę najpiękniejszej Polki walczyły w niedzielę (17 stycznia) 23 finalistki, w tym 18-latnia maturzystka z Turobina. Wcześniej panie wzięły udział w z zorganizowanym, w jednym ze stołecznych hoteli zgrupowaniu, podczas którego brały udział w warsztatach, sesjach fotograficznych itp.

Finałową galę (bez udziału publiczności i przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego), którą na żywo można było obejrzeć w Telewizji Polsat, prowadzili Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży i Krzysztof Ibisz. Finalistki zaprezentowały się w kreacjach zaprojektowanych m. in. przez Violę Piekut i Simonę Nikołajewską, w odzieży sportowej i strojach kąpielowych. Na scenie wystąpili Anna Wyszkoni, Monika Lewczuk, Nick Sinckler i DJ Inox, Paweł Domagała oraz Kortez. Królową piękności została Anna-Maria Jaromin z Katowic.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Abdul ma lache
Abdul ma lache 19.01.2021, 20:19
Czas na karierę w ***JU ,Arabowie czekają na cielęncinki z Polski .

Pozostałe