XXI Plebiscyt Piłkarski: Wyścig ruszył!

  • 19.01.2021, 08:00
  • red.
XXI Plebiscyt Piłkarski: Wyścig ruszył! W czasie Piłkarskiej Gali Zamojszczyzny swoje nagrody wręcza również ZOZPN.
Za nami już pierwszy tydzień głosowania w XXI Plebiscycie Piłkarskim „Kroniki Tygodnia”. Czytelnicy wysyłają SMS-y oraz dostarczają kupony. Gorączka rośnie!

Mimo pandemii, trudnych warunków i obostrzeń udało się dograć rundę jesienną rozgrywek. A to oznacza, że nie mogliśmy przejść obok tego faktu obojętnie. W e-mailach i telefonach do naszych dziennikarzy sportowych pytaliście z nadzieją Państwo, czy plebiscyt ruszy. Nie mogliśmy więc zawieść! Podobnie jak przed rokiem głosowanie odbywa się pięciu kategoriach. I podobnie jak od lat unikamy przy nazwiskach czy zespołach epitetów „najlepszy” czy „najpopularniejszy”. Naszym skromnym zdaniem na wartość każdego z nominowanych składa się bowiem nie tylko jego piłkarska jakość czy  popularność. Z doświadczenia wiemy, że cenieni wśród kibiców (głosujących) są nie tylko ci, którzy potrafią w meczu ustrzelić hat-tricka, ale także ci, którzy od lat związani są z jednym klubem, poświęcają swój czas innym, angażując się w przedsięwzięcia o charakterze dobroczynnym czy charytatywnym. Marka gracza czy klubu budowana jest więc na wiele sposobów, a wyłącznie od naszych czytelników zależy, za co swoich wybrańców zechcą docenić.

Przypominamy, że na stronie internetowej „Kroniki Tygodnia” w specjalnej zakładce „XXI Plebiscyt Piłkarski” można śledzić na bieżąco wyniki głosowania SMS-owego. Rywalizacja jest zacięta, a głosów cały czas przybywa.

XXI PLEBISCYT PIŁKARSKI>>>> GŁOSOWANIE SMS. SPRAWDŹ WYNIKI. ZAGŁOSUJ

Podobnie jak kuponów, które od kilku dni spływają systematycznie do naszej redakcji. Pozostaje nam tylko się z tego cieszyć, a jednocześnie mieć poczucie dumy, że jako redakcja „Kroniki Tygodnia” po raz kolejny możemy środowisku piłkarskiemu Zamojszczyzny zaproponować plebiscytowe głosowanie  na tych wszystkich, którzy dali nam trochę radości w tych trudnych czasach.  Dziękujemy więc za już i prosimy o jeszcze!

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe