Hrubieszów: Dyrektor PUP odwołany (TYLKO W GAZECIE)

  • 19.01.2021, 08:30
  • Mariusz Parol
Hrubieszów: Dyrektor PUP odwołany (TYLKO W GAZECIE) Sławomir Marciniuk tylko do 29 styczna kieruje urzędem pracy w Hrubieszowie.
Pod koniec stycznia Sławomir Marciniuk, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Hrubieszowie, pożegna się z pracą. 8 stycznia Zarząd Powiatu Hrubieszowskiego odwołał go ze stanowiska.

W 2015 r. Sławomir Marciniuk wygrał konkurs na stanowisko dyrektora PUP w Hrubieszowie i od 1 lipca rozpoczął pracę. 18 grudnia ubiegłego roku złożył rezygnację z zajmowanego stanowiska, ale tego samego dnia zarząd powiatu rezygnację odrzucił. 

8 stycznia dyrektor Marciniuk swoją rezygnację wycofał. Kilka godzin później zebrał się zarząd powiatu i podjął uchwałę w sprawie jego odwołania. "Odwołuje się i rozwiązuje się stosunek pracy, w związku ze złożoną rezygnacją dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Hrubieszowie Pana Sławomira Marciniuka, z dniem 29 stycznia 2021 r." –  czytamy w uchwale Zarządu Powiatu Hrubieszowskiego.

Więcej szczegółów tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ARBUZY
ARBUZY 30.01.2021, 12:28
Miśka M randapem potraktowali swojaki, a tak szczekał i wyzywał wszystkich na fb taki był mundry amerykancki i kop w du.ę.Tęczowa antifa cię przyjmie jak każdego co kocha ludzi inaczej
Vivat
Vivat 29.01.2021, 22:07
A w powiecie nowa zmiana. Wraca stare. Brawo SolPol w koalicji z miśkami.
swojak
swojak 28.01.2021, 19:47
za tego Pana to nie PUP kierował do pracy na roboty publiczne , ale otrzymywał listy osób, które mają być skierowane np do urzędu m.....a, niektórzy na robotach publicznych przepracowali ponad 10 lat.
wiejzewschodu
wiejzewschodu 26.01.2021, 15:11
Pan Sławomir Marciniuk to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Analizując jego pracę i jego poprzedników taki wniosek się nasuwa. Ale w tym hrubieszowskim piekiełku to co jest dobre nie ma znaczenia! Dlatego trzeba stąd wiać jak najprędzej.Tu nie ma przyszłości.Tu liczy się tylko układ. Czyż nie ?
werty
werty 26.01.2021, 09:48
w/g zarządu powiatu to styczeń ma 29 dni ?
Tylko
Tylko 24.01.2021, 08:33
Odwołanie starosty wyprostuje sytuację afer drogojówki, dość,dość, dość, zakłamania.
HAHA
HAHA 23.01.2021, 08:33
Może jakiś merytoryczny powód, a nie czyszczenie osób powołanych przez Symczuk, czekamy też na odwołanie 6 sprzątaczek.
Ello
Ello 25.01.2021, 17:53
Przecież ten gość- zielony miał mundurek powołany był przez wicie rozumicie Jon Dera
justa
justa 22.01.2021, 08:50
Ten olek ma rację bo wszystko stoi na łbie a nie na głowie !
DR
DR 21.01.2021, 11:18
Czyli zaczyna zwyciężać zasada, którą pewien "klasyk" określał krótko: TKM.
krzyś
krzyś 21.01.2021, 11:15
Pan Marciniuk jest w Radzie Gminy Mircze więc ma większy wpływ na rozwój gminy niż wójt.
a
a 21.01.2021, 13:12
jak widać na sesjach rady to oni wszyscy są za za tym co przewodniczący "wysteka"
nie słychać tam walki p marciniuka o rozwoj gminy
olek
olek 21.01.2021, 09:58
Randap i co jest istotne przywrócenia NORMALNOŚCI w tej gminie. Bo te baby postawiły wszystko na głowie! To chore.
Tadek
Tadek 21.01.2021, 14:39
Olek , widzę że po przegranych wyborach, powinna być udzielana pomoc psychologiczna , dla kandydatów , którzy przegrali wybory, bo widać, że nie mogą poradzić sobie z porażką, i ciągle są w amoku wyborczym
randap
randap 21.01.2021, 08:55
Dobrze, że miał i ma aspiracje zostania wójtem gm. Mircze>Tylko taka zmiana może z powrotem przywrócić tą gminę na drogę rozwoju. Koniec dla kolesiostwa i biura podróży zslu !
starykoń
starykoń 20.01.2021, 18:32
Oj wójcie wójcie Tomaszu nie idźcie tą drogą. Już lepiej i bardziej honorowo pokłusować na ośle! Dzięki zxc
kuń
kuń 20.01.2021, 15:26
Może trochę kiedyś był zieleniawy no seledynowy ale szybko przejrzał na oczy i twardogłowym już nie pasuje! Bo krótką pamięć mają ! Trzymaj się Sławek. Czasem lepiej być pod wozem niż na wozie bez woźnicy!
POLAK
POLAK 20.01.2021, 09:48
Oooo widzę powiad przejęli zieloni to juz czas przejąć urzędy i zakladam że zastąpi go jakas osoba PSL. Te wszystkie referenda i te strajki co są w powiecie to tylko dla przejęcia władzy przez PSL. Żeby tych zielonych covid zaatakował tego wam życzę i nie szybkiego powrotu do zdrowia.🤣
Ups
Ups 20.01.2021, 15:01
Przecież ten gość jest zielony.
ale jaja
ale jaja 20.01.2021, 19:59
mentalnie dalej jest
miał i chyba nadal ma aspiracje być wójtem w mirczu co tworzy konflikt w peeselu
i tak go psl długo trzymał na tym stołku
był zielonym śpiochem :) ale juz chyba go skreślili
tyle
tyle 20.01.2021, 14:10
Raczej Solidarna Polska, bo w niej jest cała nowa wierchuszka powiatu.
Okulista
Okulista 20.01.2021, 12:54
Zmień okulistę, bo coś ze wzrokiem słabo, a dla twojej slabej wiedzy , informacja taka, że protestowali rolnicy z powodu braku opłacalności uprawy buraków, a nie dla przyjęcia władzy w Powiecie
radny
radny 20.01.2021, 09:46
Dyrektorem pewnie zostanie Anna z dwojga nazwisk, która dla niepoznaki zamieniła na jedno nazwisko i żeby ludzie nie mieli wątpliwości to ta która ukradła składki członkowskie członków PIS jak była skarbnikiem, jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości to ta, która wyleciała z hukiem z ARiMR
zxc
zxc 20.01.2021, 10:06
Zostało K czy J? Dalej się lansuje po okolicy, patrz np. https://lubiehrubie.pl/powiat/…
Tak zapytam...
Tak zapytam... 21.01.2021, 09:44
A kim ona jest? Jakąś osobą publiczną czy pełni jakąś funkcję? Wszędzie jest,wszędzie się wpycha. Okropna osoba.
radny
radny 20.01.2021, 11:00
Mało istotne jaką literę wybierze przy nazwisku, najbardziej bulwersujące jest to że ta Pani siedzi razem przy stole z ministrem, starostą, wójtem, która nie jest osobą funkcyjną, tylko specjalistką od zamawiania płynu do spryskiwaczy, czy parówek do hot- dogów na stacjach paliw.
nom
nom 19.01.2021, 20:24
przecież już mieli zlikwidować te urzędy gdzie głownie upokarza sie ludzi
Munio
Munio 19.01.2021, 16:08
Chwalić może ten co nie miał z tym urzędem doczynienia lub ktoś to był znajomym króliczka. Normalny człowiek mógł latami czekać w kolejce ostatnio nawet na mroźnie ludzie stali po 3 godz i tak nic nie dostali. Ani stażu ani roboty publiczne ani zatrudnienie z umową o pracę. Więc ten co chwali to wie o czym ty pisze, że nie którzy przez brak pracy musieli z tego miasta uciekać a nie którzy całe życie na stażach.
eh
eh 19.01.2021, 17:39
Mówisz o nowym, też stał za robotą na mrozie?
Marta
Marta 19.01.2021, 13:09
Niedługo w tym powiecie nie zostaną nawet ślady porządnych ludzi w urzędach!
Bez komentarza
Bez komentarza 19.01.2021, 10:37
Dziwne, a nawet bardzo dziwne, na 1-szym posiedzeniu zarządu nie odwołali pana Dyrektora, natomiast gdy wycofał swoją rezygnację, w tym samym dniu go odwołali. Coś tutaj mocno śmierdzi. Oj widać tutaj naciski, naciski, naciski.
I pan panie Ożóg i panie Augustynek podnieśliście ręce za odwołaniem? Aż wierzyć się nie chce, że można tak nisko upaść, po to tylko żeby zachować stołeķ członka zarządu za 2 tysiące zł. A gdzie honor??!!!
Panie Dyrektorze, jesteśmy z Panem, prawo jest po pana stronie.
Serba
Serba 19.01.2021, 12:43
Panie dyrektorze nie odpuszcza pan zakłamanej zarazie i makowej panience, jesteśmy za prawdą.
Niestety tak...
Niestety tak... 19.01.2021, 12:34
To starostwo to miejsce cudów i pokrętnego działania.

Pozostałe