Telatyn: Czyj świąteczny stół najpiękniejszy? Rozstrzygnięto konkurs

  • 15.01.2021, 08:15
  • ak
Telatyn: Czyj świąteczny stół najpiękniejszy? Rozstrzygnięto konkurs Fot. pixabay.com
Komisja zebrała się 11 stycznia i wydała werdykt, a w najbliższy poniedziałek (17 stycznia) laureatki odbiorą nagrody. Już wiadomo, kto był najlepszy w ogłoszonym przez wójta Telatyna konkursie na najpiękniejszy tradycyjny stół wigilijny.

Zdaniem jury, w którym poza wójtem Dariuszem Kozłowskim zasiadł także sekretarz Mieczysław Szaruga oraz pracownice gminy Ewelina Galant-Woźniak i Małgorzata Bryk uznało, że pierwsze miejsce należy się Ewelinie Sobuś. Drugą nagrodę przyznano Weronice Kornackiej-Grabczuk, a trzecią Annie Zdunek, zaś wyróżnienie otrzymała Sylwia Pawłowska.

Gratulujemy.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe