Krasnobród: Miasto szuka chętnego na wyspę z basenami (TYLKO W GAZECIE)

  • 12.01.2021, 07:00
  • Bogdan Nowak
Krasnobród: Miasto szuka chętnego na wyspę z basenami (TYLKO W GAZECIE) Krasnobrodzkie baseny będzie można wydzierżawić. Tak zdecydowali miejscowi radni.
Wyspę z basenami na krasnobrodzkim zalewie czekają zmiany. Radni gminy Krasnobród podjęli decyzję o wydzierżawieniu basenów na 10 lat. Liczą, że dzierżawca się znajdzie, zainwestuje w to miejsce i przywróci mu życie.

Mamy możliwość przeznaczenia tego terenu wraz ze znajdującym się tam obiektem pod dzierżawę dla podmiotu zewnętrznego – mówił na sesji 22 grudnia podczas obrad Kazimierz Misztal, burmistrz Krasnobrodu. – Do tej pory obsługą basenów zajmował się nasz Zakład Gospodarki Komunalnej. W związku z obostrzeniami wynikającymi z zagrożenia epidemicznego obiekt nie mógł funkcjonować normalnie. A nie wiemy jak będzie wyglądał najbliższy sezon turystyczny.

Na jakich warunkach ktoś miałby przejąć obiekt? Szczegóły w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Bogdan Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Andrzej
Andrzej 2 dni temu, 10:09
Wiedzą jak będzie wyglądał sezon? Hahaha pewnie że wiedzą. Pierwsze włożyć majątek w remont tych basenów. Później okaże się że sanepid pozwoli na wpuszczanie max 30 osób albo tylko grupy treningowe. Już nie pozwolą na wpuszczanie jak kiedyś tłumów wiec łatwo policzyć. Ciekawe jaki jest dzienny koszt utrzymania? Taki złoty biznes to dlaczego nie chcą kontynuować? Ale powodzenia
Edi Ed
Edi Ed 17.01.2021, 19:34
Mogę wziąć w dzierżawę 1 zł. co miesiąc, jak gmina dołoży ok. 6000 zł miesięcznie, bo za mniej jak wyliczyłem to się nie opłaca.
Piotr
Piotr 2 dni temu, 10:11
Myślisz że starczy ci te 6 tysi na utrzymanie? Policz ilu pracowników musi być . Ja też wezmę za 2zł jak dołożą 12tyś
ccc
ccc 17.01.2021, 12:03
Co się rozleci prędzej baseny czy molo?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 14.01.2021, 00:49
Nie wziąłbym tego obiektu w dzierżawę za darmo powiem więcej uważam że ktoś za ten obiekt powinien odpowiedzieć przed organami ścigania
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 13.01.2021, 18:00
No to niech to coś
wydzierżawi Oś
Recenzent
Recenzent 12.01.2021, 12:16
W skrócie "szukamy frajera na 10lat, bo nie wiadomo ile to pociągnie." Poza tym jakość tego obiektu już w momencie otwarcia była mocno dyskusyjna. Sękate deski, METALOWE wystające z podłogi gwoździe, pseudo przebieralnia. W sezonie masa dzieciarni, krzyk pisk, tłok i zimna woda, płytko. Polecam...

Pozostałe