Roztocze jak Coca-Cola (TYLKO W GAZECIE)

  • 05.01.2021, 08:00
  • lew
Roztocze jak Coca-Cola (TYLKO W GAZECIE) Michał Mulawa: Certyfikaty otrzymali najlepsi z najlepszych.
Amatorów wypoczynku w okolicach m.in. Zwierzyńca, Krasnobrodu czy Suśca przybywa, a dzięki zainicjowanej akcji może być ich jeszcze więcej. Głównym celem projektu „Roztocze – tutaj naturalnie odpoczywam” jest stworzenie i rozwój marki, która ma przyczynić się do promocji Roztocza w kraju i za granicą.

Projekt zrealizowała Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna we współpracy z samorządami województw lubelskiego i podkarpackiego, a jego efekty przedstawiono 29 grudnia w Lublinie. To pierwsze takie wspólne przedsięwzięcie obu województw mające na celu stworzenie spójnej marki turystycznej Roztocza. Przedsięwzięcie ma skłonić turystów do odwiedzenia Roztocza, a inwestorów do podejmowania tu inwestycji.

– Jesteśmy przekonani, że w 2021 r. gospodarka ruszy, a Polacy będą chcieli odwiedzić piękne miejsca, a pięknym miejscem jest na pewno Roztocze – mówi wicemarszałek województwa lubelskiego Michał Mulawa.

Więcej na ten temat przeczytasz tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

 

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
polo cockta
polo cockta 06.01.2021, 01:46
o co chodzi z tą coca colą? przeciez w artykule nie ma o niej ani słowa
qwera
qwera 05.01.2021, 10:52
Miejsce piękne i niepowtarzalne, ale każdego kto przejedzie raz drogą Osuchy-Józefów jej stan, skutecznie zniechęci do ponownych odwiedzin.....

Pozostałe