Jacek Sasin w Zamościu i Hrubieszowie. Przywiezie pieniądze

  • 02.12.2020, 15:00
  • red.
Jacek Sasin w Zamościu i Hrubieszowie. Przywiezie pieniądze Fot. www.gov.pl
Na czwartek, 3 grudnia w Zamościu i hrubieszowie zaplanowano wizyty Jacka Sasina, ministra aktywów państwowych.

W obu miejscowościach obecność polityka rządzącej partii będzie się wiązała z przekazaniem przez niego informacji o rządowym wsparciu.

" W Hrubieszowie przekaże 2,5 mln zł dofinansowania z ogólnej rezerwy budżetowej na budowę krytej pływalni przy Szkole Podstawowej nr 2. W Zamościu poinformuje o dofinansowaniu z budżetu państwa modernizacji Oddziału Neurologii z Pododdziałem Udarowym i wczesną rehabilitacją poudarową wraz z ambulatoryjną opieką specjalistyczną w celu wykonywania innowacyjnych procedur medycznych kwotą ponad 5,5 mln zł" – napisano w komunikacie wysłanym przez biuro prasowe Minsiterstwa Aktywów Państwowych.

 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (89)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 Mieszkaniec
Mieszkaniec 14.12.2020, 09:04
Nie lać wody że pieniądze od Sasina czy od rządu propaganda jak za czasów PRL u
Mafia+
Mafia+ 11.12.2020, 14:38
A może przekazał sasiny do ZK w Hrubieszowie na remont celi? W końcu to przyszłość.
A
A 12.12.2020, 10:20
Miejscową mafię+ ZSL tzw SB Wolne Sądy wybraniają od ZK przyszłości, ośmieszającymi się wyrokami.
 POLKA
POLKA 06.12.2020, 19:27
Sasin zapomniał dodać ze pieniądze dają POLACY z podatków a nie on tak PIS zakłamuje prawdę
Polacy
Polacy 10.12.2020, 06:57
Nie dają a płacą podatki, dać to se mogą na tacę. Gdzie ta POLKA była jak ZSL z POKOmuną okradały te podatki,jak myszka cicho siedziała bo to swoi i kraść mogli.
Taka prawda
Taka prawda 07.12.2020, 09:33
A może polka przypomni Hrubieszowiakom kiedy i jaką kwotą wsparł nas wieloletni poseł naszej ziemi jak siebie nazywa Zawiślak?
Sasin mi nie przeszxkadza
Sasin mi nie przeszxkadza 07.12.2020, 21:25
Gorzej by było jak by omijał Hrubieszów Obwodnicą na którekj przekręty narobiło PSL a dalej jeżdze zniszczoną droga przez tą inwestycje, I żaden z geniuszy administracyjnych nie ogarnie poniszczonych czy znikających regionalnych dróg bo połowe zaorali jak i rowy meljoracyjne obszarnicy. W sumie nowa klasa panów dofinansowana przez UE bo przybyło to dziadostwo z Biłgoraja po reformie rolnej a teraz robią sie obszarnikami co orają nawet gminne drogi i władza na to nic nie poradzi.
Taki sibie
Taki sibie 08.12.2020, 14:06
To kiedy zaczniecie, zabierać ziemię, obszarnikom?
coś tam  nie wazne bo już mnie to wqurfia
coś tam nie wazne bo już mnie to wqurfia 07.12.2020, 21:14
W sumie ta sama partia to nie wiem po co ta zawiść ? Chyba przedwyborcza kampania . Poseł Zawiślak mi pomógł . To złego zdania o nim nie powiem. Taka prawdato na jaką opcje obstawiasz jak stawiasz PIS przeciwko PIS ? Już taka wewnętrzna walka o stołki czy jak? Sasina kiedyś sami wyborcy zweryfikują, To że narazie rozdaje cudzą kase to nie dobroczynność bo sam zarabia więcej na tej charytatywnej działalności niż każdy z nas. Ale Chwali sie to ze widzi Hrubieszów i jakieś środki przekazuje. Bo do tej pory to było zapomniane przez świat i Boga za***. Nie wiem czy pamiętacie dokument Arizona , jak za Balcerka Wawa sie pławiła w dobrobycie a taki Dołchobyczów czy inne po PGR wioski zniszczyły ludzi i pokolenia bo Balcerowicz i inni Polske sprzedawali. Teraz Te Cimoszki Mullery siedzą w parlamencie UE i ***ą pod Polski interes panstwowy jak za rozpadu układu warszawskiego, A co dziwne mają zwolenników. Jak to powiadał ktoś z PO Polskość to nienormalność. On chyba też siedzi poklepywany przez Merkelową i mówi > Boss mnie poklepał po ramieniu <
monia
monia 06.12.2020, 17:00
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://milepanie.pl/monia89
Porażka
Porażka 06.12.2020, 16:07
Na utrzymanie basenu też da. Czy dokładać będą ci co teraz tak głośno krzyczą. A może nie zdajecie sobie sprawy z kosztów utrzymania takiego miejsca.
Yggh
Yggh 08.12.2020, 19:42
Sam koszt ogrzania wody będzie porażający...
Anty Michaś
Anty Michaś 07.12.2020, 21:35
Porażka to Michał jako Radny
Wrc
Wrc 06.12.2020, 10:00
Jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc. Dziękujemy za każde wsparcie.
Za
Za 06.12.2020, 10:08
Wsparcie Karpiuk też.
Monia
Monia 06.12.2020, 09:46
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://milepanie.pl/monia89
Lokalny patriotyzm
Lokalny patriotyzm 06.12.2020, 09:39
Miejscowe starostwo i Karpiuk nienawidzą to miasto,trzeba szukać pomocy poza powiatem. Czas pomyśleć i przenieść się Miastu do powiatu Zamościa lub Chełma,a ich wywalić z siedziby do drogojówki lub prechoryłego.
Monia
Monia 05.12.2020, 20:50
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://milepanie.pl/monia89
Paweł.
Paweł. 05.12.2020, 13:31
Szanowni ci co wam wszystko nie pasuje. Nie obwiniajcie innych za swoje błędy .Winiąc innych, wciąż będziecie popełniać te same błędy i zastanawiać się ,dlaczego nie potraficie tworzyć udanych związków. Gdy sprawy nie idą po Waszej myśli, ważne jest , by wejrzeć w siebie , ponieważ najczęściej to właśnie tam znajduje się całe zło waszych problemów. Zacznijcie od naprawy własnych błędów.
infor
infor 05.12.2020, 13:44
Nie obwiniaj innych, że nie potrafisz (nawet) poprawnie stawiać znaków interpunkcyjnych na komputerze, a pouczasz innych. Zacznij od siebie!
Do przecinaków
Do przecinaków 06.12.2020, 11:10
Ten znowu najmądrzejszy, wszystkie rozumy zjadł, ma komputer w pracy z programem do pisania i cwaniak na cały Hrubieszów, no wielki mędrzec , alfa i omega a w życiu, pewnie nie wie jak światło włączyć. Paweł napisał prawdę, a do ciebie to nie trafia, więc z twoją wiedzą coś nie tak, na przecinku świat się nie kończy, a na głupocie i owszem.
Brawo
Brawo 05.12.2020, 10:23
Sasin normalni mieszkańcy dziękują,proszę nie zwracać uwagi na lokalne zarazy ZSL, komusze i POKOmusze,totalnie zieją nienawiścią i opluwają wszystkich to ich rządy doprowadziły do degradacji naszego ostatniego w UE regionu.
doktO0r
doktO0r 05.12.2020, 12:29
Bardzo przepraszam za komentarz wyżej, moi pensjonariusze z radecznicy znowu dorwali się do tvp info i mojego komputera.
Jesteś
Jesteś 06.12.2020, 09:23
Pensjonariuszem a podpisujesz się doktoor.
Dziękujemy
Dziękujemy 05.12.2020, 09:58
Zielonej zarazie i starostwu za wsparcie, czas przenieść siedzibę do drogojówki lub prechoryłego,po co nam ten judaszowy margines społeczny.
Józek
Józek 04.12.2020, 20:03
Chyba zabierze pieniądze 😁😁😁
PiS
PiS 04.12.2020, 14:25
Dziękujemy Panie Premierze.
Anty
Anty 03.12.2020, 22:29
Wypier....!
Polak
Polak 05.12.2020, 10:53
Anty do szkół nie chodził i nie wie jak się posługiwać cywilizowanym językiem polskim, wybaczcie mu, to nie jego wina... Jak bardzo nieszczęśliwy jest ten człowiek.
Nie lubię wulgaryzmów
Nie lubię wulgaryzmów 05.12.2020, 07:50
Kultura osobista,że aż bije po uszach.Nowoczesność w "najlepszym"wydaniu.Pogratulować wielkości człowieczeństwa.
Weź lustro i popatrz sobie prosto w twarz i kogo zobaczysz biednego,pustego,nieokrzesanego chama
widzę
widzę 04.12.2020, 10:08
zwolennik pierunów i porąbanych - sam spadaj i wulgaryzmy zostaw dla siebie lub rodziny
A ty
A ty 04.12.2020, 08:03
Spier....
Suweren
Suweren 03.12.2020, 21:58
Oddaj 70 mln zlodzieju
tak
tak 04.12.2020, 10:11
Oczywiście zwracasz się do tego prezydenta, który na tzw. referendum wydał ponad 71 mln. Był pamiętny rok 2015.
Taka prawda
Taka prawda 04.12.2020, 09:16
Przecież te pieniądze wydano w Polsce i tu zostały,w firmach i w formie podatku płaconemu przez nie. Nikt ich nie wywiózł za granicę w walizce jak Bagsik.
TfuSSk
TfuSSk 04.12.2020, 08:00
oddaj 250 miliardów z VAT złodzieju.
Edek
Edek 03.12.2020, 16:26
Jeden z rzadu interesuje sie Hrubelkiem. Za poprzednikow nikogo na tym wschodzie nie bylo. Nie musi z rezerwy budzetowej wspierac. Ale z tego powodu taki krzyk w komentarzach? Widac, ze przebil konkurencje. Dziekuje. I bardzo dobrze, ze basen powstanie. Wreszcie.
Wrc
Wrc 03.12.2020, 17:19
To o basen nie chodzi tylko o zachowanie i działanie. Dobrze jest wydawać nie swoje pieniądze które mogły być wykorzystane w inny sposób np: na 5 czy 6 basenów takich jak w Hrubieszowie bo kosztorysu basenu nie znam. Ale do błędu ciężko się przyznać.
informuję
informuję 03.12.2020, 17:34
Podaję za stronami UM. Koszt basenu ponad 25 mln. Prawie 10 mln łącznie dotacje z ministerstw + z rezerwy budżetowej. Procent sam sobie oblicz.
Edek
Edek 03.12.2020, 17:30
A w powiecie to ze swoich remontują drogi? A Amber Gold - afera stulecia - to też ze swoich? Referendum Prezydenta Komorowskiego - ponad 71 mln - też ze swoich.
XD
XD 03.12.2020, 17:18
Interesuje się bo jego żona pochodzi z Hrubieszowa. Tak to raczej by nawet tutaj nie zajechał.
DX
DX 06.12.2020, 12:06
Pełna zgoda reszta posłów których wybieraliśmy PO wyborach mieli nas daleko w dup.e.
niedowiarek
niedowiarek 03.12.2020, 14:56
To kampania wyborcza cy co?
"przywiezie pieniadze" hahahaha
"przywiezie pieniadze" hahahaha 03.12.2020, 15:09
A jak, przeciez wnuk byl kiedys naczelnym tej "gazety".
Wódz
Wódz 03.12.2020, 11:47
Chcialem przypomnieć, że pieniadze ktore przywozi to sa nasze pieniadze...i moze trochę z UE...a nie Spasina.
To
To 04.12.2020, 08:06
ZSL i POkomuna jak byli to te nasze pieniądze nam nie przywozili tylko kradli.
opamiętajcie się
opamiętajcie się 03.12.2020, 16:59
A drogi w powiecie to nasze pieniądze. Szkoły, szpital, administracja - to nasze pieniądze. Służby mundurowe - też nasze pieniądze. Taki krzyk, jakby zrobił nie wiadomo co? Jak Prezydent Komorowski wydał ponad 71 mln, to nikt nie krzyczał. Jak afery vatowskie wydrenowały nasz kraj, to też nikt nie krzyczał. Coś pożytecznego powstaje to hejtują, od lewa do prawa. Jak miasto wsparło powiatowe drogi w mieście to też krzyk.
Nikt
Nikt 04.12.2020, 15:52
Ale referendum się odbyło....
Wojtek
Wojtek 03.12.2020, 09:23
Brawo Panie Premierze. Zapraszamy do Hrubieszowa.

Pozostałe