Gm. Biłgoraj: Promuj rowerowy szlak, weź udział w konkursie

  • 01.12.2020, 11:11
  • Materiał nadesłany
Gm. Biłgoraj: Promuj rowerowy szlak, weź udział w konkursie
W ramach promocji szlaku rowerowego Aktywnie i wirtualnie po Ziemi Biłgorajskiej, finansowanego ze środków Unii Europejskiej, zorganizowany został konkurs turystyczno krajoznawczy „Europejski szlak rowerowy”. Do udziału w w nim zaproszono młodzież w wieku od 10 do 14 roku życia. Nagrodą główną, przewidzianą dla zwycięzcy jest rower.

Prace można przygotować w dwóch kategoriach tematycznych: Folder lub relacja filmowa. Ważne, żeby w pracy znalazł się opis przynajmniej jednej inwestycji finansowanej ze środków europejskich. Dodatkowe punkty otrzymają również inicjatorzy akcji sprzątania wybranego odcinka trasy. Dokumentację zdjęciową z workami śmieci i miejsce ich lokalizacji należy dołączyć do złożonej pracy.

Prace w formie papierowej lub elektronicznej (na płycie CD lub pendrive) należy dostarczyć do siedziby Gminnego Ośrodka Kultury w Biłgoraju (ul. Kościuszki 88, 23-400 Biłgoraj), najpóźniej do 9 grudnia 2020 roku.

Szczegóły dotyczące zasad konkursu znajdują się w regulaminie na stronie bcoi.pl oraz gokbilgoraj.pl, a także w załączniku poniżej.

Organizatorami konkursu są: Biłgorajskie Centrum Obsługi Inwestora Sp. z o.o., Wójt Gminy Biłgoraj, Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju, Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce,

Fundacja Kuźnica im. Hugona Kołłątaja, Klub Europejski „Kuźnica” w Dąbrowicy, Klub Europejski „Kuźnica” w Kajetanówce i Biłgoraj EKO-Challenge.

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe