Kulinarny konkurs na święta

  • 28.11.2020, 06:03
  • wd
Kulinarny konkurs na święta Fot. pixabay.com
LGD "Roztocze Tomaszowskie" ogłosiło konkurs na świąteczną potrawę. Na zwycięzców czekać będą nagrody rzeczowe.

Bez względu na to, jaką mamy sytuację, czy jest epidemia czy jej nie ma, święta i tak przyjdą. Będziemy się spotykali w rodzinnym gronie i będziemy przygotowywali świąteczne potrawy. I my chcemy to, co się wydarzy, zaakcentować. Miło nam będzie, jeśli będziemy mogli pokazać takie przygotowania na naszych stronach internetowych. Może przy okazji ktoś się zainspiruje – tak Ewa Piwko-Witkowska, prezes LGD "Roztocze Tomaszowskie", tłumaczy dlaczego mimo ograniczeń spowodowanych przez epidemię COVID-19 nie rezygnuje z konkursu.

Świąteczną potrawę mogą zgłosić osoby pełnoletnie, które mieszkają w gminach: Bełżec, Krynice, Susiec, Tomaszów Lubelski, Tarnawatka, Lubycza Królewska oraz w mieście Tomaszów Lubelski.

Może to być zupa, danie główne, sałatka albo ciasto. Należy spisać recepturę potrawy i sposób wykonania. Potrawę przygotować i sfotografować. A następnie zdjęcia, przepis oraz formularz zgłoszeniowy i pozostałe dokumenty (do pobrania na stronie internetowej organizatora) przesłać do 14 grudnia pocztą elektroniczną na adres: [email protected] Komisja konkursowa będzie brała pod uwagę dokładność przepisu, pracochłonność wykonania i estetykę podania. Laureatów konkursu ogłosi 18 grudnia. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe, które na pewno przydadzą się w kuchni.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe