Biłgoraj: Miejska choinka będzie tańsza

  • 26.11.2020, 07:06
  • lew
Biłgoraj: Miejska choinka będzie tańsza Drzewko wraz z ozdobami i oświetleniem będzie kosztowało 70 tys. zł.
Na odrestaurowanym pl. Wolności w Biłgoraju stanie przed Bożym Narodzeniem choinka. Świąteczne iluminacje będą kosztowały 70 tys. zł, o 50 tys. zł mniej niż planowano.

Temat pojawił się na listopadowej sesji Rady Miasta w Biłgoraju. Skarbnik miasta Roman Żuk wyjaśnił, że pierwotnie zakładano wydanie na ten cel 120 tys. zł. Ale po dyskusji na posiedzeniu komisji budżetu uznano, że wystarczy 70 tys. zł na zakup choinki o wysokości 8 m wraz z iluminacją. Na sesji rady radni byli podzieleni. Za pozostawieniem 120 tys. zł był wiceprzewodniczący RM Janusz Wójcik, a radny Łukasz Pracoń wnioskował, aby przeznaczyć 40 tys. zł.

Jak będą wyglądały biłgorajskie iluminacje? Przeczytasz w nowej Kronice Tygodnia.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe