Zamość: 4 lata za śmiertelne pobicie (TYLKO W GAZECIE)

  • 24.11.2020, 14:16
  • Leszek Wójtowicz
Zamość: 4 lata za śmiertelne pobicie (TYLKO W GAZECIE) Fot. pixabay.com
Mieszkańcowi Zamościa groziło do 10 lat pozbawienia wolności.

Obrońcy wnosili o uniewinnienie Sebastiana G. albo o uchylenie zaskarżonego wyroku i przekazanie sprawy do ponownego rozpoznania. Ale apelacja okazała się bezzasadna. To oznacza, że oskarżony o pobicie ze skutkiem śmiertelnym zamościanin spędzi w więzieniu 4 lata.

W nocy z 18 na 19 maja 2018 r. przy ul. Gminnej w Zamościu doszło do pobicia 45-letniego Jacka W. Karetka pogotowia zabrała poszkodowanego zamościanina do szpitala, gdzie wkrótce zmarł.

Więcej o tym zdarzeniu i wyroku przeczytasz tylko w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Leszek Wójtowicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ktoś
ktoś 27.11.2020, 21:05
jprdl, za marihuanen więcej wyłapiesz.
czytelnik
czytelnik 24.11.2020, 18:08
Za kradzierz batonika 2 lata ,za zabicie człowieka przez pijanego oszoloma 4 lat -i to jest bezprawie w imieniu prawa -tylko jakiego?Powinno byc łeb za łeb.

Pozostałe