Biłgoraj: Zabawy z kolorem - wychowanki MDK laureatkami ogólnopolskiego konkursu

  • 21.11.2020, 15:37
  • ak
Biłgoraj: Zabawy z kolorem - wychowanki MDK laureatkami ogólnopolskiego konkursu Fot. MDK Biłgoraj
Kolejny sukces na koncie małych artystów, którzy swój plastyczny talent kształcą w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju.

Członkinie grup „Fantazja” oraz „3 D” z pracowni plastycznej prowadzonej przez Irenę Oręziak-Kupczak znalazły się w gronie laureatów VIII Ogólnopolskiego Biennale Malarstwa „Niech żyje kolor” 2020 zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury „Śródmieście” we Wrocławiu.

Na konkurs napłynęły w tym roku 483 prace plastyczne z 74 szkół i pracowni plastycznych z całej Polski. Do wystawy organizatorzy zakwalifikowali 129 dzieł z 58 szkół i pracowni plastycznych.

Jedną z wyróżnionych jest  13-letnia Gabriela Rój. Na wystawie znalazły się też prace 13-letniej Natalii Muchy, 14-letniej Amelii Senczyna oraz 17-letniej Julii Sławkowskiej.

 

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe