Biłgoraj: Sukcesy wychowanek MDK

  • 20.11.2020, 13:36
  • ak
Biłgoraj: Sukcesy wychowanek MDK Fot. MDK Biłgoraj
Dwie nagrody i dwa wyróżnienia – to dorobek wychowanek Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju podczas zorganizowanego w Łodzi przeglądu plastycznego "Mój teatr".

Konkurs odbył się w ramach Festiwalu Kreatywności Młodych. Wśród najwyżej ocenionych znalazły się wychowanki Anny Świcy z pracowni Tęczowa Malarnia w biłgorajskim MDK.

Pierwszą nagrodę zdobyła 8-letnia Natalia Lembryk, autorka pracy "Jednorożec z kolorowej łąki". II miejsce zajęła natomiast 11-letnia Lena Kanty za "Roszpunkę". Wyróżnione zostały ponadto 10-letnia Weronika Zarębska, która namalowała "Pinokia", a także 8-letnia Lilianna Obszyńska za "Kolorową Gęś".

Warto też dodać, że na pokonkursową wystawę organizatorzy zakwalifikowali wszystkie prace nadesłane przez małych artystów z Biłgoraja.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe