Lubelszczyzna – moja Małą Ojczyzna. Kto był najlepszy w konkursie?

  • 16.11.2020, 09:00
  • ak
Lubelszczyzna – moja Małą Ojczyzna. Kto był najlepszy w konkursie?
Zespół Szkół Publicznych w Suścu był organizatorem XII edycji wojewódzkiego konkursu ekologiczno-regionalnego „Lubelszczyzna - maja Mała Ojczyzna”, w tym roku odbywającego się pod hasłem "Roztocze w UNESCO". Kto znalazł się wśród laureatów?

W kategorii szkół podstawowych wygrała drużyna reprezentująca Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce. Drugiego miejsca nie przyznano, a trzecie zajął zespół z SP im. Gen. Nikodema Sulika w Lubyczy Królewskiej.

W kategorii szkół średnich wygrali uczniowie Zespołu Szkół techniczno-Zawodowych nr 3 im. Macieja Rataja w Tomaszowie Lubelskim, wyprzedzając rówieśników z LO im. S.K. Starowieyskiego w Łaszczowie oraz I LO im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim.

Dodatkową nagrodę od wójta gminy Susiec otrzymali licealiści z Łaszczowa za grafikę, warsztat dziennikarski oraz nieszablonowe ujęcie tematu.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe