Liderzy innowacyjności

  • 13.11.2020, 07:09
  • wd
Liderzy innowacyjności Wśród laureatów jest spółka „B4 BARTECKI” z Tomaszowa Lub. Błażeja Barteckiego.
Przedsiębiorcy z Tomaszowa Lubelskiego i Biłgoraja zostali laureatami IV edycji konkursu „Lider Innowacji 2020”, którego organizatorem był samorząd województwa lubelskiego.

Finałową dwunastkę do konkursu, który promuje innowacyjne projekty i rozwiązania wdrażane dzięki wsparciu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, nominowała kapituła. Wybrała 12 firm z różnej branży. Brano wówczas pod uwagę poziom innowacyjności, ich wkład w stworzenie miejsca pracy itd. Zwycięzców wybrali internauci, którzy głosowali na fejsbukowym profilu Lubelskie Fundusze Europejskie.

Więcej na ten temat w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe