Tyszowce: Nadjeżdża nowe volvo (TYLKO W GAZECIE)

  • 10.11.2020, 11:49
  • Maria Dec-Kiełb
Tyszowce: Nadjeżdża nowe volvo (TYLKO W GAZECIE)
Ta opowieść o strażackim samochodzie to thriller pełen dynamiki i zwrotów akcji...

W średnim wieku, trochę sterany życiem, ale wciąż może się podobać. Nikt go jednak nie chce. Gmina Tyszowce po raz drugi ogłosiła przetarg na prawie 40-letniego jelcza miejscowej OSP. Liczy, że go sprzeda, bo pieniądze są potrzebne na nowy samochód warty 800 tys. zł. Gmina musiała sfinansować połowę tej kwoty i to niepokoi przewodniczącego rady miejskiej. 

Jak się ta historia skończyła? Czytaj w nowej Kronice Tygodnia.

 

Maria Dec-Kiełb

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 11.11.2020, 09:30
Dobrze że będzie nowy wóz, bo kto jest w temacie ten wie jak bardzo strażakom brakuje nowoczesnego sprzętu. A co do radnych z "inteligentnym" partyjnym przewodniczącym na czele, to nie zmieniło się nic radni zawsze bezradni tylko dużo gadać potrafią.
Rp
Rp 10.11.2020, 17:14
Radni jakoś nie przeżywali niepokoi jak podwyzszali sobie diety i jak nagrody dyrektorkom przyznawali...ale problem jest jak trzeba zabezpieczyc swoich mieszkancow gminy przeciwpozarowo.
Zdzich
Zdzich 13.11.2020, 18:05
Kiedy?

Pozostałe