Bezpłatne zajęcia edukacyjne dla szkół podstawowych czyli Powietrzna Akademia Airly

  • 10.11.2020, 09:15
  • Materiał nadesłany
Bezpłatne zajęcia edukacyjne dla szkół podstawowych czyli Powietrzna Akademia…
Uczniowie uczą się w domach więc powraca Powietrzna Akademia i ciekawe lekcje dla dzieci szkolnych online. Poniżej szczegóły przygotowane przez organizatorów.

Ten szczególny czas, w którym żyjemy nie powinien nam przeszkadzać w podejmowaniu ważnych tematów, takich jak uwrażliwianie na kwestie ochrony środowiska i edukację w zakresie eko pozytywnych działań. Wychodząc naprzeciw tej potrzebie i starając się dostosować do wyjątkowych warunków, w jakich funkcjonują szkoły, Veolia term wspólnie z Airly, przygotowały dla nauczycieli i uczniów szkół podstawowych ciekawe lekcje prowadzone w formule online, realizowane w ramach Powietrznej Akademii.

Lekcje prowadzone będą przez edukatorów w lekkiej i atrakcyjnej dla uczniów konwencji. Zaprezentowane zostaną ciekawe doświadczenia chemiczne, wyjaśniające w przystępny sposób jakie są powody zanieczyszczenia powietrza, jak powstaje smog i jaki ma wpływ na zdrowie, jakie są ekologiczne źródła energii, co to jest energia odnawialna, co robić aby oszczędzać energię itp.

Gorąco zapraszamy zainteresowane klasy, nauczycieli i ich uczniów do wcześniejszej rejestracji na Lekcje Powietrznej Akademii , poprzez poniższe linki :

 

17 listopada 2020 roku (wtorek)

Godz. 10:00 [Link do rejestracji] 

 

 

24 listopada 2020 roku (wtorek)
Godz. 10:00 [Link do rejestracji] 

01 grudnia 2020 roku (wtorek) 
Godz. 10:00
 [Link do rejestracji] 

 

04 grudnia 2020 roku (piątek)
Godz. 10:00 [Link do rejestracji]

 

 

Jak zarejestrować się w celu uczestniczenia w bezpłatnej lekcję online?

Powietrzna Akademia to lekcje online na platformie ClickMeeting. Każda lekcja trwa ok 45 min.

Aby zarejestrować udział w Powietrznej Akademii, wystarczy kliknąć w czerwony(“Link do rejestracji”) a następnie wypełnić krótki formularz rejestracyjny dostępny na stronie i potwierdzić rejestrację klikając [REJESTRUJ]. W wiadomości zwrotnej, wysłanej na podany adres mailowy znajdzie się instrukcja oraz odnośniki do zajęć edukacyjnych.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe